Ostatnia odpowiedź w temacie - a raczej jej brak

Błąd   Założony przez  patwoj98.

wersja skryptu MyBB:1.8.x
adres forum:localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witajcie!

Problemem jest to, że nie nie wyświetla mi dobrze ostatniego postu. Licznik zatrzymał się wczoraj o 20 i od tego czasu nie wyświetla mi ostatniego postu. Moglibyście podrzucić mi pliki, które mogą za to odpowiadać? Wyświetla mi się
(nazwa działu)EMOTKI
(kiedy) Wczoraj, 19:14
(autor)przez XYZ

W jaki sposób mogę zrobić, aby pobierało jednak ten ostatni post? Wydaje mi się, żę to wina któregoś z pliku na FTP bo wczoraj byłem zmuszony backupa zrobić, ale ze starszą wersją.
Liczę na pomoc bardziej doświadczonych kolegów :)
Czyli jak to... Wgrałeś backupa ze starej wersji MyBB, a teraz jesteś na nowej? Przed aktualizacją nie zrobiłeś backupu..?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Aktualizacja była zrobiona, ale się forum nagle posypało na 1.8.5 . Poprzednia wersja jaką miałem była dużo wcześniejsza sam nie pamiętam z której wersji aktualizowałem. Ale wiem, że byłem przerażony. Jak każdy szanujący się człowiek zrobiłem backup ;)

OK, pomogli mi na mybb.com community. Wgrałem pliki jeszcze raz i teraz działają poprawnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości