blad postow oraz watkow w profilu

Założony przez  halkus.

wersja skryptu MyBB:1.6
adres forum:cs-prawdziwipalacze.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

forum nie wyswietla postow oraz watkow
ss w zalaczniku


Załączone pliki Miniatury
   
Co robiłeś przed wystąpieniem błędu?
nic wgralem poprostu nowy styl wczoraj i on mial odrazu ten blad
Nie lepiej przejść na MyBB 1.8 i mieć z głowy to wszystko...?
Zacznij od pozbycia się tych błędów: http://img.ctrlv.in/img/15/05/29/55681e3bd70b2.png
Potem możesz pokombinować z tym: https://webboard.pl/thread-46846.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
to mi dozo nie pomoglo prosze o pomoc z jednym a ty mi jakies linki do 2 nie interesujacych mnie zeczy podajesz . z wielka checia bym przeszedl na 1.8 ale musial bym wszystko od nowa robic
Te linki są pomocne akurat ;)

Poza tym, od 1 września i tak będziesz musiał się przenieść na 1.8, bo wsparcia już nie będzie, więc i tak musisz się napracować i tak.
zaden z tych linkow mi nie pomogl
Żaden z tych linków nie pomógł Ci bo:
- Nie masz pojęcia co należy zrobić, a w google jest masa rozwiązań.
- Ponadto w tym drugim linku jest to kwestia podmiany kodów, z rozsądkiem.
- Teoretycznie liczysz na gotowca..., my tutaj jesteśmy od pomagania, naprowadzania na rozwiązania, a czy Ty chcesz rozwiązać problem to zależy od tego, ile sam wkładasz w to pracy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
nie licze na gotowca tylko . wrzucilek kazdy z plikow znajdujacym sie w 2 poscie lecz dalej sie nie naprawilo
A zmiany, które są tam opisane dokonałeś?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
tego szablonu ? nic nie zmianialem gdzie znalesc ten szablon?
Szablony globalne...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
wlasnie w szablonach globalnych nie posiadam takiego szablonu jak ostatnie_posty_row
W takim razie musisz go utworzyć i dodać zawartość do tego szablonu, wszystko masz opisane w instrukcji od stylu
nawet po utworzeniu szablonu dalej nie dziala



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości