Problem z menu i member.php

Założony przez  4motion.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: Housefrag.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Szablon Carbon by baszar&snake

Konto testowe

L: test123
H: testowe

Problem polega na tym że menu użytkownika sie nie rozsuwa po kliknięciu/najechaniu na niego

[Obrazek: fm5tn5uldmdk.jpg]

Drugi problem (wydaje mi sie że jest powiązany z tym) jest taki że w profilu użytkownika member.php nie można wejść w tematy i posty napisane w użytkownika

[Obrazek: i0twx55nj9t2.jpg]

jeszcze jedna sprawa która sie pojawił teraz i może też to jest powiązane, nikt nie grzebał w ACP/FTP i padło SB działało i przestało po odświeżeniu strony musiałem odinstalować i zainstalować od nowa i działa, czy to są problemy JS ? prosze o pomoc
Tak, to 'problemy' JS, a raczej Twoja nieuwaga ;)

Nie masz wgranych plików z paczki stylu do images/carbon, albo images/carbon/js.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Snake_ napisał(a):Tak, to 'problemy' JS, a raczej Twoja nieuwaga ;)
Nie masz wgranych plików z paczki stylu do images/carbon, albo images/carbon/js.

Wszystko wgrane, dla pewności wgrałem jeszcze raz całe js (3 pliki jquery.tipTip.minified.js, jquery.tipTip.js, carbon.js) images także (była podmiana plików) i faktycznie zaczeło działać i odrazu sie SB zepsuło (reinstal i działa lecz nie wiem na jak długo) teraz menu działa i posty i tematy w 50% bo można w nie wejść ale nic nie pokazuje

[Obrazek: tsdx3sdz1vyd.jpg]
4motion napisał(a):i odrazu sie SB zepsuło (reinstal i działa lecz nie wiem na jak długo)
... działa.
4motion napisał(a):i posty i tematy w 50% bo można w nie wejść ale nic nie pokazuje
A dlaczego nie zainstalowałeś pluginu dołączanego do paczki? Uczyń to, a ukażą się...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zmęczenie robi swoje.. dzięki Snake_ za pomoc wszystko działa jak należy +

//do zamknięcia
Matslom napisał 31.05.2015, 09:31:
Nie zamykamy wątków [Obrazek: modnotice_howto.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości