Infinity dark na 1.8

Szukam  Założony przez  StolecikPL.

wersja skryptu MyBB:1.8
adres forum:-
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam.Poszukuje stylu infinity dark na 18. Nie wiem czy jest zaktualizowany.

Bardzo proszę:(
Nie ma danego stylu dla 1.8
A mam pytanie jeśli Mam wersje 1.8 i wgram paczke 1.6 i upgradem ja zaladuje to nic się nie stanie ?
StolecikPL napisał(a):A mam pytanie jeśli Mam wersje 1.8 i wgram paczke 1.6 i upgradem ja zaladuje to nic się nie stanie ?
Jaki jest sens instalowania MyBB 1.6, skoro zaraz nie będzie supportu?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Snake_ napisał(a):
StolecikPL napisał(a):A mam pytanie jeśli Mam wersje 1.8 i wgram paczke 1.6 i upgradem ja zaladuje to nic się nie stanie ?
Jaki jest sens instalowania MyBB 1.6, skoro zaraz nie będzie supportu?

Że będzie działały mi fajne style np Infinity. To powiesz mi czy nic się nie stanie ?
Nie, nie będą działały fajne style, bo są one na wersję 1.6.
Matslom napisał(a):Nie, nie będą działały fajne style, bo są one na wersję 1.6.

Czytaj wyrażnie posty... Pytam czy jak z 1.8 zmienie na 1.6 to czy nie bęzie zadnych błedów
Tak na 1.6 będą.
Jak chcesz to możesz sobie instalować. Tylko za 3 miesiące nie pytaj gdzie podział się support dla wersji 1.6 i dlaczego nikt nie chce Tobie pomóc.
Wyraźnie można mówić, pisać nie czytać, czytać da się "uważnie". Nie ma możliwości downgrade'u.
Supryk napisał(a):Wyraźnie można mówić, pisać nie czytać, czytać da się "uważnie". Nie ma możliwości downgrade'u.

A jeśli wgram paczke 1.6 i podłącze ją do bazy danych to d działać ?
StolecikPL napisał(a):A jeśli wgram paczke 1.6 i podłącze ją do bazy danych to d działać ?

Nie będzie działać ci forum na bazie od wersji 1.8 gdy będziesz posiadać pliki skryptu od 1.6
Te "fajne style" mają tyle dziur... 1.8.x jest stosunkowo nowym silnikiem, dlatego nie ma pod niego "fajnych" stylów, natomiast na pewno się pojawią :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości