email od administracji do poszczególnych grup i osób

Konfiguracja  Założony przez  kompletnylaik.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: zamknięte dla niezarejestrowanych
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Chciałbym z ACP móc wysłać meila do konkretnej grupy osób (w tym przypadku do nieaktywowanych) z przypomnieniem o aktywacji.
W ACP > Użytkownicy i grupy > Grupy > (wybrana grupa) Lista użytkowników
Po zaznaczeniu wszystkich użytkowników mam tylko aktywuj, zbanuj, zmień grupę, usuń.
Chciałbym aby była tam opcja wyślij email do wszystkich po naciśnięciu której pojawiało by sie proste okienko (to samo co przy wysyłaniu meila między użytkownikami).

Nie ma też opcji wysyłania meila w opcjach dotyczących danego użytkownika.
Są np: aktywuj, zbanuj, usuń, edytuj, IP, załączniki ale "wyślij meila" nie ma.
Gdy kliknę link do adresu email który jest widoczny to wyświetla mi sie okno outloka zamiast okienko email forum.

Aktualnie by wysłać meila muszę wybrać:
opcje > zobacz profil > kliknąć link "email"
Przy czym nie wysyła wtedy meila od administracji forum tylko z adresu email danego użytkownika.

Wiem że istnieje opcja
W ACP > Użytkownicy i grupy > Masowa korespondencja
ale chciałbym z tamtego miejsca gdzie łatwo zaznaczam użytkowników.
Takie coś, to raczej jedynie odpłatnie, bo nie ma takiej opcji w MyBB (chyba, że się mylę). Także zapraszam do działu ogłoszeń ;)
kompletnylaik napisał(a):Wiem że istnieje opcja
W ACP > Użytkownicy i grupy > Masowa korespondencja
ale chciałbym z tamtego miejsca gdzie łatwo zaznaczam użytkowników.
No ale możesz tam wybrać do jakich grup chcesz wysłać.
Matslom - wiem
Po prostu sądzę że taka opcja powinna tam być (w jednym miejscu z innymi opcjami).

Z "masowej korespondencji" da się wysłać meil do grupy ale wysłanie wiadomości do kilku wybranych osób jest trudniejsze niż zaznaczenie kilku ptaszków.
Gdyby w masowej korespondencji była chociaż opcja wyświetlania użytkowników wg alfabetu i mógłbym sobie zaznaczyć do kogo idzie wiadomość to było by ok jednak opcji takiej tam nie ma.
Powinna być ona zamiast opcji "Login zawiera" i "email zawiera".

ps. Jak napisać meila do jednej osoby będąc moderatorem tak aby wyszedł on ze skrzynki kontaktowej forum?
Bez pluginu nie ma takiej opcji.
W sumie to tak na prawdę plugin z taką funkcjonalnością można dosyć łatwo zrobić.
Czyli w żaden sposób nie mogę teraz jako ekipa forum wysłać meila do konkretnego użytkownika tak aby odpowiedział na główna skrzynkę forum?
(w żaden sposób oprócz oczywiście masowej korespondencji)
No nie ma takiej opcji po przez forum. Możesz jedynie utworzyć sobie email forumowy np. kontakt@nazwadomeny.pl i dać dostęp do skrzynki dla ekipy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości