Porty do tabelki serwerow

Szukam  Założony przez  bluu1212.

wersja skryptu MyBB 1.8.4:
adres forum cs.allgoals.com.pl:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam.

Piszę z zapytaniem odnośnie portów które wykorzystuje tabelka serwerów aby wyświetlić aktualną ilość graczy, mapę itd.

Czy mógłby mi ktoś podać, które porty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tabelki serwerów? Jeżeli już będę miał taką listę napiszę do hostingu, który twierdzi że u nich jest wszystko w porządku.

Z góry dziękuję.
Przecież query port zależy od ustawień serwera gier.
Czyli jak mam przykładowo IP:PORT, to po odblokowaniu przez hosting portu do serwera tabelka powinna zacząć funkcjonować prawidłowo ?
Tak
Niestety w dalszym ciągu serwer widnieje jako wyłączony mimo odblokowania portu.
Napisz do supporty aby dla danego adresu ip odblokowali ci zakres portów od 20000 do 30000
Niestety uzyskałem odpowiedź, że odblokowanie zakresu portów jest niemożliwe więc chyba muszę się pogodzić z tym, że na tym hostingu mi to nie pójdzie :(
Dziwne, żeby płatny hosting blokował porty...
Jest to zagraniczny hosting, z początku wysyłałem zapytanie o dodanie adresu IP serwera do 'bezpiecznych' tak aby nie był w żaden sposób to otrzymałem odpowiedź, że adres IP nie może zostać umieszczony na 'białej liście'. Zapewne gdybym wiedział konkretnie, które porty odpowiadają za poprawne działanie nie byłoby problemu a tak to muszę sobie odpuścić ten skrypt lub dokonać zmiany hostingu.
A z czego korzystasz? Ja polecam osobiście Linuxpl.com, mają na prawdę dobre pakiety hostingowe i profesjonalną pomoc techniczną 24/7. Wyznaję zasadę, że jeżeli mam płacić, to tylko polskim firmom :)
Korzystam z hosting.india.to, na tym trzymam inną stronę i miałem nadzieje, że bez problemu uda mi się postawić forum pod serwer bez konieczności korzystania z innego hostingu. W tej sytuacji raczej będę musiał więc możliwe, że skorzystam z hostingu który polecasz :)
Polecam również zapoznać się z lista hostingów i opiniami na ich temat
https://webboard.pl/hostingi.php



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości