Zmiana kolorów w stylu Carbon

Założony przez  Poftorek.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4 ta polska paczka z forum
adres forum: Dopiero wykupuję zara
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Nwm jak dodać nowy kolor do stylu Carbon są brzydkie kolory i chcę je dodać.


Licze na szybka pomoc
Matslom napisał 04.05.2015, 21:44:
Pomagamy wyłączeni na forum. Jeżeli chcesz pomocy na gg czy innym prywatnym kanałem to nie pisz wątków na forum.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
normalnie , w stylach i szablonach wchodzisz w style i tam masz nazwy kolorow np. gray.css noi to sobie kopiujesz do global.css czyli masz w gray.css np.thead to sobie kopiujesz noi dajesz do global.css bo global.css odpowiada za belki , barwy , tło , itd. A kolory mozesz sobie sam dodac jak i tlo , belki nowe , itd.

Sorry za konstrukcje zdan ale wyslalem za pomoca mojego telefonu przy uzyciu tapatalk :)
A możesz mi pokazać dokładniej trochę? :D
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
MRWynt3l napisał(a):normalnie , w stylach i szablonach wchodzisz w style i tam masz nazwy kolorow np. gray.css noi to sobie kopiujesz do global.css czyli masz w gray.css np.thead to sobie kopiujesz noi dajesz do global.css bo global.css odpowiada za belki , barwy , tło , itd. A kolory mozesz sobie sam dodac jak i tlo , belki nowe , itd.

Sorry za konstrukcje zdan ale wyslalem za pomoca mojego telefonu przy uzyciu tapatalk :)
Co Ty piszesz!?

@Autor: tworzysz nowy arkusz, potem go przypisujesz w ustawieniach stylu do zarządzania kolorami.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości