Lista użytkowników, własne pola

Szukam  Założony przez  DrooL.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6 zapewne
adres forum: Nie posiadam, dopiero chcę założyć.
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Własne pola w spisie użytkowników.

Już tłumaczę o co mi chodzi. Zaczniemy od rysunku, który pokaże jak to ma mniej więcej wyglądać, a potem go opiszę.
[Obrazek: d9157f53f3069126gen.png]
Kolor szary: Opis tabelki; Pole1, Pole2, itp, gdzie wpiszę swoje dane. (Coś jak menu, wyjaśnienie kolumn)

Kolor czerwony: numer id użytkownika
Kolor żółty: obrazek, który znajduje się na zupełnie innej stronie
Kolor pomarańczowy: Ranga użytkownika na forum + własne rangi, które są na innej stronie (tutaj chodzi o to, żeby w tym spisie było wiadomo jakie rangi ma ta osoba zarówno na forum jak i na stronie)
Kolor jasno szary: Opiszę poniżej
Kolor ciemniejszy szary: Opiszę poniżej
Kolor brązowy: Obrazek z innej strony
Kolor granatowy: Obrazek z innej strony
Kolor biały: Narysowany, gdyby kolor pomarańczowy trzeba by było rozbić na dwie kolumny/wiersze.


Opisy dwóch kolorów:
jasno szary - chodzi o system punktów, które może dawać użytkownikom wyznaczona ranga i tutaj pojawiać się suma punktów (dodatnie - ujemne).

ciemniejszy szary - jak wyżej, tylko same punkty ujemne.

Działanie systemu punktów:
Tworzę własne formy punktów dodatnich jak i ujemnych. Ktoś z odpowiednią rangą wybiera sobie np. Nie odrobił lekcji: -2 punkty.
I osoba, której odebrał dwa punkty ma w polu ciemno szarym napisane -2
Ale z racji tego, że taka osoba była cały tydzień w szkole dostanie punkty dodatnie, więc znowu ta sama osoba wybiera sobie np. Cały tydzień pilnie chodził do szkoły: +5 punktów.
I osoba, której to dał ma w polu jasno szarym +3, a w polu ciemno szarym dalej -2.

Powiedzcie mi, że jest jakiś plugin, który chociaż w połowie mi to ogarnie, zwłaszcza system punktów...
DrooL napisał(a):Powiedzcie mi, że jest jakiś plugin
Nie ma, jedynie własna modyfikacja, bądź zlecenie. Bo do tego jednak trzeba sporo czasu poświęcić. Jedynie tabelkę na 'już' można przerobić w szablonach listy użytkowników.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Jestem cieniutki w php, więc chyba sobie odpuszczę zatem. :/
Jeśli będziesz miał forum mogę spróbować wykonać tą edycję.
Pomogłem?
Kliknij "Pomógł"
To nic nie kosztuje a dużo dla mnie znaczy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości