Zamiast usunięcia tematu przenosi go do kosza

Optymalizacja  Założony przez  snikers1997.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: http://cs-sniper.pl/forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Chciałbym, abyście mi pomogli zrobić, aby dany temat, który jest do usunięcia, gdy w moderatorze czy adminie, kliknę go do usunięcia, to żeby go stale nie usuwało tylko przenosiło do odpowiedniego działu, który nazwę np. KOSZ
Tworzysz niestandardowe narzędzie moderacyjne w konfiguracji, nazywasz np. Przenieś do Kosza i zaznaczasz do jakiego działy ma przenosić. Później w wątkach zaznaczasz post -> wybierasz przenieś do kosza.
Łapaj plugin :)
ID działu "Kosz" wpisujesz w ustawienia ;)

http://www37.zippyshare.com/v/6cNEZ8rg/file.html
Pomogłem?
Kliknij "Pomógł"
To nic nie kosztuje a dużo dla mnie znaczy.
Ale gdzie to jest, aby utworzyć niestandardowe narzędzie moderacyjne. Ja dopiero co zacząłem przygodę z MyBB i się tam nie orientuję :) I nie tylko chodzi mi o posty, żeby je przenosić do kosza, ale także tematy(wątki).
Acp - konfiguracja i szukaj
@snikers1997, najprościej wgrać plugin który Ci podałem :)

Niestandardowe narzędzie moderacyjne tworzysz w:
ACP --> Konfiguracja --> Narzędzia wątków --> Nowe narzędzie wątków
Pomogłem?
Kliknij "Pomógł"
To nic nie kosztuje a dużo dla mnie znaczy.
Dobra zainstalowałem już ten plugin :D No i działa, ale teraz pytanko jak opróżnić ten kosz? :D

I od razu zapytam was, jak zrobić, aby jeden dział był od ilości postów. Dokładnie chodzi mi o dział Serwery Counter Strike chciałbym, żeby w tym dziale można było pisać wątki dopiero po przekroczeniu liczby 10 napisanych wątków w innych działach :)
@snikers1997, w wybranym dziale kosz masz teraz ikonke kosza która odpowiada za jego opróżnienie ;)

Coś takiego: [Obrazek: purgetrash.gif]

Hmm...
Możesz spróbować wgrać ten plugin:
http://mods.mybb.com/view/posts-required...this-forum
Ale nie używałem go i nie wiem do końca jak działa.


Jest też drugi sposób ale trochę trudniejszy.

W ACP --> Użytkownicy i Grupy --> Grupy
Zrób nową grupę którą bedzie tą która bedzie mogła pisać posty w danym dziale.

Edytuj dział "Serwery Counter Strike" i w uprawnieniach grup zabierz grupie "Użytkownik" uprawnienia do pisanie tematów a grupie którą stworzyłeś przyznaj te uprawnienia.
Pomogłem?
Kliknij "Pomógł"
To nic nie kosztuje a dużo dla mnie znaczy.
Ok działa ten koszyk dziena za pomoc z nim :)

Ten plugin co teraz podałeś to wyskakuje jakieś error w zapytaniu do sql, więc go usunąłem, a na te grupy to odpada. Dobra trudno zostawię tak jak jest :)
Coś w tym jest ale lepiej zrobić tak:

W ACP --> Użytkownicy i Grupy --> Grupy
Zrób nową grupę którą bedzie tą która bedzie mogła pisać posty w danym dziale.

Edytuj dział "Serwery Counter Strike" i w uprawnieniach grup zabierz grupie "Użytkownik" uprawnienia do pisanie tematów a grupie którą stworzyłeś przyznaj te uprawnienia.

Dokładnie jak napisał kolega wyżej.

Dodatkowo aby automatycznie przydzielało tą grupe od 10 postów.
Użytkownicy i grupy -> system awansów.
Nie właśnie nie chce mi się już bawić w te grupy:D
Już zrobiłem inaczej, po prostu w regulaminie działu dodałem podpunkt, w którym mówi, że trzeba mieć nabitych 10 postów, aby móc publikować, a temat będzie czekał do zaakceptowania przez moderatora, więc jak nie będzie spełniał ktoś kryterium regulaminu, wątek zostanie po prostu usunięty :)

Dziękuje za chęci i pomoc :) Pozdrawiam



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości