Błąd z dawaniem warnów

Błąd   Założony przez  schmit.

wersja skryptu MyBB: 1.8.x
adres forum: deathshoot.pl
[b]na czym polega problem Witam, mam problem z dawaniem warnów na forum. Na poprzednim stylu działało wszystko ładnie pięknie. Od czasu kiedy wgrałem nowy styl chodzi o Square pojawił się problem.

1. Panel dawania warna działa prawidłowo
2. i tutaj pojawia się problem. Kiedy kliknie się już na (ostrzeż użytkownika) pojawia się biała strona. Jest to troszkę mylne dla moderatorów a ja za bardzo nie wiem jak sobie z tym poradzić. Ma ktoś może pomysł ? :)
Czyli tylko na tym stylu tak masz? Wszystkie pliki prawidłowo wgrane? Wyrzuca coś konsola przeglądarki?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tak wszystkie pliki są prawidłowo wgrane tak jak napisał autor.

Tak dokładnie tylko i wyłącznie na tym stylu. Poprzedni styl działał prawidłowo.

Jedynie co konsola pisze to
Kodowanie znaków dokumentu HTML nie zostało zadeklarowane. Podczas wyświetlania tego dokumentu w niektórych konfiguracjach przeglądarki niektóre znaki spoza zakresu US-ASCII (o ile występują) mogą wyglądać nieprawidłowo. Kodowanie znaków strony musi być zadeklarowane w dokumencie lub w protokole przesyłania.

Może powodem jest plik .js zamieszczony w stylu ?
Może, podaj tutaj dane do logowania na konto testowe.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Login : test
hasło : test123

(opcja dodania warna włączona)
Spróbuj wgrać pliki warnings.php oraz member.php z oryginalnej paczki MyBB, sprawdź też, czy przypadkiem jakiś plugin tego nie powoduje.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości