Narzedzia moderacji nick moderatora.

Założony przez  siwy1296.

wersja skryptu MyBB:1.8
adres forum:http://www.speedwaystar.org/mybb/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Przy ustawianiu nowych opcji moderacji w PAm chciałbym aby przy zamykaniu i przeniesieniu tematu wysyłana była prywatna wiadomość do autora tematu o treści:

Twój wątek: ZALINKOWANY TEMAT WATKU został przeniesiony do działu DZIAŁ przez NICK MODEARTORA/ADMINA.

Jako tako dział da się na siłe ustawić tymi opcjami o tyle NICK moderatora oraz ZALINKOWANY TEMAT WATKU za nic nie moge sobie poradzić.

{username} oraz {subject} nie działa za bardzo.


Pomożecie ?

Dodam że nie chce pluginu admina tego forum lucasa ponieważ tam przy każdy przeniesieniu się generuje ta wiadomość a ja chce tylko pomiędzy trzema działami.
Skorzystajz narzędzia moderacji. Tam masz na dole o pw.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
właśnie z tego skorzystałem :)

Wiem że na dole jest pw i potrzebuje kod który zapewni mi wysłanie takiej wiadomości jaką chce.
Jeśli chodzi o takie coś pod 1.8 to lukasamd nad tym pracuje Powiadomienia moderatora 1.6 - Post #255771
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Czy mógłbyś się nauczyć czytać ?
siwy1296 napisał(a):Dodam że nie chce pluginu admina tego forum lucasa ponieważ tam przy każdy przeniesieniu się generuje ta wiadomość a ja chce tylko pomiędzy trzema działami.
siwy1296 napisał(a):Czy mógłbyś się nauczyć czytać ?
siwy1296 napisał(a):Dodam że nie chce pluginu admina tego forum lucasa ponieważ tam przy każdy przeniesieniu się generuje ta wiadomość a ja chce tylko pomiędzy trzema działami.

Sory, nie przeczytałem dokładnie Twojego 1 postu.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
na pierwszy rzut oka tu raczej trzeba będzie zmodyfikować skrypt
wątpię że ktoś Ci od tak to zrobi

hmm
prościej chyba by bylo w pluginie Łukasza uzyc warunku sprawdzającego czy akcja jest przeprowadzana przy użyciu dodatkowych narzędzi moderatora



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości