Problem z instalacją na hostingu boo.pl

Instalacja  Założony przez  adiq15.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: -
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam mam problem z instalcją forum z silnikiem mybb 1.8.4 który pobrałem z oficjalnej strony mybb.com , wrzuciłem silnik do głównego ftp mojego konta potem wpisałem ptg.boo.pl/install i wyskoczyło mi not found błąd nw jak zainstalować forum na hostingu boo.pl , na ugu.pl poprostu wrzuciłem do głównego w ftp adres /install i działało. Pomożecie ?
Po pierwsze, jesteś pewien że pliki (rozpakowaną paczkę) wrzuciłeś na poprawny FTP a nie jakiś inny z którego korzystałeś wcześniej ? :)
Pliki i katalogi mają odpowiednie chmody na serwerze
nw co to są chmody. A pliki wrzuciłem na poprawny ftp tylko tam są te trzy foldery i nw gdzie dokładnie wrzucić ten silnik mybb
masz trzy foldery. hmm jeden to chyba PUBLIC HTML i to własnie tam wrzucasz silnik forum. chmody to uprawnienia plików.
Na plikach które wrzuciłeś na FTP klikasz prawy przycisk myszy i zmień uprawnienia :
inc/config.php – 666
inc/settings.php – 666
cache/ – 777
cache/themes/ – 777
uploads/ – 777
uploads/avatars/ – 777
Po prostu nie ma takiego katalogu, upewnij się, czy przypadek forum nie jest w jakimś katalogu. Podaj ewentualnie screena z FTP.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Chmod
przykład http://www.phpbb.pl/article/nadawanie_ch..._commander

pliki wrzucasz do katalogu public_html (jeżeli forum ma być na stronie np. twoj_adres.pl)
przeczytaj również to: https://webboard.pl/thread-59153.html


Upsss. jestem za wolny ;)
okey już wiem co te te chmody a teraz pytanie czy ja dobry serwer daję do ftp wpisuję w serwer: ftp2.boo.pl/
Podczas rejestracji wszelkie dane potrzebne do zalogowania otrzymałeś na adres email.
dobra wrzucam te pliki i ustawię te chmody i odświeże temat a jeszcze jedno pytanie dobry ten hosting boo.pl jest ?

2. FTP
login: xxxx
serwer FTP: nowy.boo.pl (lub adres domeny podpięty pod nowy panel)

nie rozumiem tego czyli w serwer w ftp mam wpisać nowy.boo.pl ?
Owszem
--------------------------------------------
Wracając do poprzedniego pytania.
Czy dobry ? hmm szczerze to żaden darmowy nie jest dobry, jeśli myślisz o stawianiu czegoś co ma trochę podziałać to proponuje zakupić coś tanio.
Darmowe hostingi mają masę reklam (nie dotyczy hostinger), działają zbyt wolno, serwery często są przeładowane lub ulegają masowym awariom więc na dłuższą metę to nie ma sensu. Już nie mówię o regulaminach stawiania takiego forum gdzie często jest wzmianka dotycząca przeładownia po którym forum zostaje zablokowane na jakiś czas a jak wiadomo pluginy robią swoje a i sam silnik tez dość sporo zasobów zjada :p
Pakując to wszystko do kupy. Darmowe hostingi są dobre ale tylko do testowania na nich czegokolwiek lub do ogólnego poznania zasady działania skryptów. To tyle
po wgraniu silnika do public_html

[Obrazek: 272_przechwytywanie.png]
A chmody nadane ?
takk, zresztą jakby nawet nie były nadane to podczas instalacji były by błędy a nie teraz
Daj ss z FTP dokładnie ze struktury katalogów i folderu public html.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości