Nowy przycisk w widoku wątku

Założony przez  Krzyzak.

1.8.4
Forum w trakcie tworzenia
na czym polega problem (screen, szablonu):

Szukałem rozwiązania w necie ale nie znalazłem. Więc proszę o pomoc.
W widoku wątku, pod postem, w lini gdzie jest m.in. "odpowiedź", "cytuj", "zgłoś" chciałbym dodać przycisk "cytuj login". Po kliknięciu na ten przycisk, chciałbym aby otworzyło się okno "Napisz nową odpowiedź" a w treści odpowiedzi wpisany byłby już login użytkownika z postu w którym kliknąłem na przycisk.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
<input type="text" title="{$post['username']}" tabindex="1" maxlength="80" value="@{$post['username']}" class="podaj_nazwe_klasy_buttonow" onclick="select()">
Tylko zamiast podaj_nazwe_klasy_buttonow wpisz właściwą klasę.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Przepraszam, bo albo coś źle zrobiłem albo nie do końca się zrozumieliśmy.
Wpisałem kod, który podałeś do szablonu postbit_classic. Dobrze ? Czy miało być w innym.
Pojawiło mi się pole w którym wyświetla się @nazwa_użytkownika i można w nim pisać. Nie da się kliknąć.
Mi generalnie chodziło o to aby przycisk wywoływał newreplay i w treści odpowiedzi był podany nick tego usera z postu.

Jak coś namieszałem to przepraszam ale uczę się dopiero mybb i php.
Zobacz to.
<input type="button" title="{$post['username']}" tabindex="1" maxlength="80" value="@{$post['username']}" class="podaj_nazwe_klasy_buttonow" onclick="select()">
Zrobił się przycisk, nie ma już pola tekstowego, ale po kliknięciu nie wykonuje się żadna akcja. Baton ma nazwę "@użytkownik_posta"
Nie bardzo rozumiem gdzie w kodach, które podaliście miałby się wywołać newreplay ?
Poniżej screen
   



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości