Zmiana języka + tłumaczenie

Szukam  Założony przez  verlar.

Wersja tłumaczenia:1.8.4
Wersja MyBB:1.8.4
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Zmiana języka działów i kategorii po zmianie języka z angielskiego na polski w footerze
Dotyczy: www.dbxenoverse.eu
Witajcie,
Mam pytanko odnośnie zmiany języka, domyślnie jest angielski, ale po zmianie na polski chciałbym, aby nazwy działów i kategorii również się zmieniały, a nie bardzo wiem jak to zrobić, szukałem w zmiennych językowych, googlach, szukajce i nie mogę tego znaleźć. Proszę o pomoc
Może jakiś plugin który sprawdza czy masz jezyk pl czy ang i ustawia ci odpowiednie nazwy działow.
Trzeba by bylo zajrzec jaka zmienna przechowuje nazwe i zmieniac ja pluginem.
Polecam: /inc/functions_forumlist.php zmienne odpowiadające za wyświetlanie nazwy forum i opisu.
            // Sanitize name and description of forum.
            
$forum['name'] = preg_replace("#&(?!\#[0-9]+;)#si""&"$forum['name']); // Fix & but allow unicode
            
$forum['description'] = preg_replace("#&(?!\#[0-9]+;)#si""&"$forum['description']); // Fix & but allow unicode
            
$forum['name'] = preg_replace("#&([^\#])(?![a-z1-4]{1,10};)#i""&$1"$forum['name']);
            
$forum['description'] = preg_replace("#&([^\#])(?![a-z1-4]{1,10};)#i""&$1"$forum['description']); 
Mógłbyś coś konkretniej i dokładniej wytłumaczyć co zrobić? Dobry pomysł z tym pluginem, aby sprawdzał jaki język jest wybrany.
Tworzymy pliki multilang_forum.lang.php
i wrzucamy je do folderów:
languages/english/multilang_forum.lang.php - po angielsku
languages/polish/multilang_forum.lang.php - po polsku
W pliku ma być według wzoru (gdzie 1 to numer forum/kategorii)
<?php
$l
['description_1'] = "Opisuje forum.";
$l['name_1'] = "Nazwa forum"
?>

Potem plik /inc/functions_forumlist.php szukamy i zamieniamy:
            // Sanitize name and description of forum.
            
$forum['name'] = preg_replace("#&(?!\#[0-9]+;)#si""&amp;"$forum['name']); // Fix & but allow unicode
            
$forum['description'] = preg_replace("#&(?!\#[0-9]+;)#si""&amp;"$forum['description']); // Fix & but allow unicode
            
$forum['name'] = preg_replace("#&([^\#])(?![a-z1-4]{1,10};)#i""&$1"$forum['name']);
            
$forum['description'] = preg_replace("#&([^\#])(?![a-z1-4]{1,10};)#i""&$1"$forum['description']); 
na:
            $forum['name'] = $lang->{'name_'.$forum['fid']};
            
$forum['description'] = $lang->{'description_'.$forum['fid']}; 

Następnie za linijką global dodajemy:
$lang->load("multilang_forum"); 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości