forum.mybbsite.pl

Założony przez marines.W pocie ociekającym po twarzach programistów, po wielu nieprzespanych nocach, w wyniku niejednej doprowadzającej do bólu głowy debaty powstało forum znanego Wam zapewne serwisu MyBB Site. Dlaczego potrzebny był taki wysiłek? Żeby być w stanie dostarczyć Wam jak najlepszej pomocy w problemach związanych z MyBB. Tak jest! Otwieramy alternatywne wsparcie skryptu MyBB! Jako byli członkowie Ekipy serwisu MyBBoard.pl chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników tego skryptu nadal świadcząc pomoc na najwyższym poziomie. Nie wierzysz? Szkoda, mamy nadzieję, że kiedyś zmienisz zdanie. W każdym razie damy z siebie wszystko.

Jako że forum stoi jako dodatek do witryny MyBB Site póki co świeci pustką. Śmiało można jednak dyskutować o MyBB i nie tylko, włączając w to komentarze do znalezionych u nas artykułów. Wszystkich traktujemy równo, jednak wyróżniamy tych najbardziej pomocnych. Ponadprzeciętna aktywność w postaci pomocy użytkownikom lub nadesłanych artykułów nie pozostanie przez nas niezauważona.

A to jeszcze nie wszystko! Mamy jeszcze wiele asów w rękawie, których jednak nie chcemy ujawniać od razu. Zachęcamy do obserwowania poczynań serwisu.
TaniDedyk.pl
Zawartość:
Jak narazie pusto, ale forum nowe
Ocena: 2/6

Rozmieszczenie działów:
Działów nie ma dużo, ale za to jest bardzo fajnie wszysko dobrane!
Ocena: 6/6

Grafika:
Styl ładny, fajnie zrobiony header, ogólnie kolorystyka pasuje do całego serwisu
Ocena: 5,5/6

Ocena końcowa: 5/6

Moje uwagi: brak;)
Zawartość:
Jak na razie pusto, trochę marne opisy działów.
Ocena: 4/6

Rozmieszczenie działów:
Fajnie rozmieszczone działy tylko szkoda, ze nie ma działów gdzie można by wrzucać, pluginy, style itp. (no chyba że od tego jest dział download na portalu).
Ocena: 5/6

Grafika:
Cała grafika jest bardzo ładna.
Ocena: 6/6

Ocena końcowa: 5/6

Moje uwagi: brakUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości