Problem z rejestracją - podejrzenie, że jesteś spamerem.

Założony przez  BooM.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: cs-magia.zz.vc
[b]na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Wypełniam cały formularz rejestracji dobrze i wyskakuje mi:

Możliwość rejestracji została zablokowana ze względu na podejrzenie, że jesteś spamerem. Jeżeli uważasz, że jest to błędem, skontaktuj się z administratorem.


Wiecie może jak to zmienić, albo czym to jest spowodowane ?
Bo muszę to jak najszybciej naprawić ..
Snake_ napisał 28.02.2015, 21:19:
Poprawiam tytuł wątku. [Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
Styl 1.6, MyBB 1.8.x
MyBB 1.8.x
Kolejny temat

Użycie wyszukiwarki nie jest takie trudne :)
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
ale jest problem bo ja nie mam tego w szablonie: member_register aby to przywócić
Czego "tego"? Ten styl był stworzony z myślą o 1.8? Czy to jest styl z 1.6.x jeszcze? Jeśli ta druga opcja to musisz dostosować wiele szablonów.

Przywrócić możesz np. kopiując ten szablon z stylu default, tylko wtedy będzie to wyglądało inaczej i wymagana będzie stylizacja.
Jeszcze jeden temat, może w opcjach wystarczy:
Link
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
a jak to member_register przywrócić jeśli możesz powiedzieć dokładnie ?
Chociażby skopiować zawartość tego szablonu z innego stylu, najlepiej default'a.
Generalnie sprawdź, czy na defaultcie działa rejestracja, jeśli tak - to wina stylu.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Na styl'u Default jest to samo, nie da się zarejestrować .. Może jakiś inny pomysł jak to zmienić ?
ACP -> Konfiguracja -> Stop Forum Spam

Spróbuj się tam jeszcze pobawić, skoro jesteś pewien, że to nie kwestia stylu.

Default jest oczywiście z wersji 1.8.4, a nie przeniesiony z 1.6?
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
nie 1.8.4 jest :D

A wiesz może gdzie zmienić wersje php na 5.4, i przywrócić member_register ? I jak przywróce to i zmieniłbym wersję to by raczej zadziałało .. ?
Wiesz gdzie to zmienić i przywrócić ?
Szablon przywrócisz w ACP → Style i szablony → szablony → Twój szablon → podgląd profilu → member_register → opcje → przywróć oryginał.
Wersję PHP zmienisz w panelu hostingowym.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No tak tylko że ja nie mam tej zakładki member_register w szablonach bo wszytskie sprawdzałem i nie mam jak jej teraz przywrócić
[Obrazek: 54f228aabbb77.png]
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ja mam tylko takie coś:
http://pics.tinypic.pl/i/00637/uv1q3fdxyu8l.png

Nie mam w żadnym szablonie tego stylu member_register
Zacznij od wgrania tłumaczenia i polskiej paczki językowej - wtedy ukarzą Ci się szablony podglądu profilu.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Podasy linka do tlumacyenia i polskiej pacyki _



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości