Plugin ogłoszenia

Założony przez  BestiaNoFair.

wersja skryptu MyBB:1.8.3
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):
Szukam pluginu który doda ogłoszenia na forum (nie komunikaty), coś ala olx.pl oczywiście chodzi mi o prosty skrypt nie koniecznie tak rozbudowany.
Polecam wszystkim forum Farming Simulator.
BestiaNoFair napisał(a):coś ala olx.pl
Możesz przedstawić np. na screenie co konkretnie chcesz uzyskać?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ogólnie tworzę forum miasta i chciałbym aby użytkownicy mogli zamieszczać drobne ogłoszenia typu kupie/sprzedam czy praca. Przykładowo na poniższym forum jest bardzo fajna wtyczka ale niestety dla IP.Board https://przepisnawesele.pl/offers/
Polecam wszystkim forum Farming Simulator.
Te ogłoszenia mają być pobierane z jakiegoś działu, czy dobrowolnie użytkownik musi je dodać?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Dobrowolnie, jak bym chciał z działu to bym xThread użył. Ogólnie interesują mnie wszystkie rozwiązania jakie są dostępne. Bo jesli nic nie znajde to chyba Xthread bede zmuszony użyć.
Polecam wszystkim forum Farming Simulator.
Raczej nie ma takiego pluginu, który będzie spełniał Twoje wymagania, jeśli się mylę - niech ktoś mnie poprawi. ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości