Brak wyświetlania użytkowników - urodzin

Błąd   Założony przez  sauber94.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: advertgame.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): po ustawieniu przeze mnie na dany dzień daty urodzin, pokazuje się belka i mój nick, jak ustawi jakiś zwykły użytkownik datę na urodziny to nie wyświetla się w ogóle belka.
ADVERTGAME.PL
Spróbuj ACP > Konfiguracja > Ustawienia > Opcje Strony Głównej > Pokazywać dzisiejsze urodziny?

Pokazywać urodziny tylko od x postów? > Ustaw 0 :D
Oj chłopok, ja takie rzeczy to mam ustawione już dawno temu :)
ADVERTGAME.PL
Zmienna od urodzeń jest w szablonie index_boardstats?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A daj mi Style i szablony > Szablony > Twój szablon > Strona Główna > index_brithdays

---------
Moje to takie
<tr><td class="tcat"><span class="smalltext"><strong>{$lang->todays_birthdays}</strong></span></td></tr>
<tr>
<td class="trow1"><span class="smalltext">{$bdays}</span></td>
</tr>

A jeśli chodzi o index_boardstats

<td class="trow3">
{$whosonline}
{$ugl_userlegend}
{$birthdays}
<br />

Sprawdź czy masz zmienną {$brithdays}
Tak, zmienna {$birthdays} znajduje się w szablonie index_boardstats. To jest właśnie dziwne, moje urodziny wyświetlają się a innych nie.
ADVERTGAME.PL
No to może mają ukryte albo nie podali po prostu swojej daty urodzenia?
Sam nawet komuś ustawiam datę urodzenia i się nie pokazuje na stronie głównej belka.
ADVERTGAME.PL
Zapewne mieszałeś w grupach i odhaczyłeś opcję wyświetlania urodzin ;)
Bo skoro Twoje są a innych nie, to tylko ustawienia grup :facepalm:
Nie mieszałem nic w grupach :facepalm: ale było odhaczone "Mogą być wyświetlani na liście użytkowników obchodzących urodziny?". Pewnie standardowo tak jest.
ADVERTGAME.PL
Nope, standardowo i fabrycznie jest to włączone.
Jakoś u mnie nie było: . Ale dobra, to nie miejsce na przegadywanie. Ja wiem swoje i Wy swoje.
ADVERTGAME.PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości