Problem z przyznawaniem punktów reputacji

Błąd   Założony przez  Emaa.

wersja skryptu MyBB: 1.8x
adres forum: rbdfans.cba.pl
na czym polega problem: Problem polega na tym, że po zaktualizowaniu do wersji 1.8.x, nie można przyznawać pkt reputacji użytkownikom.


Konto testowe:
Nick: Ivy
Hasło: tester 11
Na zalogowanym koncie obecny styl nie jest kompatybilny z MyBB 1.8.
Podejrzewam że tworzyłeś style na bazie stylu "default" i dlatego Ci nie działa reputacja,;)
Stwórz nowy styl tak aby jego podstawą był "MyBB Master Style", to tamo z szablonami.
Jak ten styl może nie być kompatybilny z Mybb 1.8. jeśli on był przy aktualizacji? Innego stylu nie zmieniałam.
Nie wiem gdzie Glover widział styl niekompatybilny, ale na moje oko jest wszystko OK. Hosting CBA ma to do siebie, że niektórym użytkownikom działa reputacja, innym zaś nie. Dlatego proponuję zmienić hosting na jakiś płatny bądź skorzystać z innego darmowego - Hostinger.pl
Ale mnie nie działa reputacji jako moderatorowi, więc coś jest nie tak, a stało się po aktualizacji, a nie przez hosting, bo wcześniej wszystko normalnie działało.
W czasie aktualizacji skryptu z mybb 1.6 na 1.8 został zmieniony kod odpowiedzialny dla reputacji, który może na darmowych hostingu nie działać
To nie można tego kodu jakoś naprawić czy też zmienić?
Po aktualizacji z 1.6 na 1.8 dopóki nie utworzysz nowego stylu, tak jak napisałem, to nie będzie kompatybilny.

Szogi1910 napisał(a):W czasie aktualizacji skryptu z mybb 1.6 na 1.8 został zmieniony kod odpowiedzialny dla reputacji, który może na darmowych hostingu nie działać

Po aktualizacji style nadal zostają niezmienione.
Należy "utworzyć nowy", lub przywrócić szablony, lub wgrać kompatybilny.



P.S. Ewidentnie widziałem stare javascript na stylach 1.8 ;)
To jak mam utworzyć ten nowy styl, żeby był kompatybilny?
Masz napisane jak byk :facepalm:
1. ACP -> style i szablony -> szablony -> Nowa paczka (np. styl mybb1.8).
2. ACP -> style i szablony -> style -> Nowy styl (np. styl mybb1.8)
W polu "Styl główny" ma być Mybb Master Style.
Po utworzeniu stylu ukarzą Ci się właściwości stylu, w którym zmienisz pole Paczka szablonów na Twoją nową paczkę, którą utworzyłeś w punkcie 1.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości