Plugin "Last poster avatar" - zdublowane wpisy w konfiguracji ACP.

Błąd   Założony przez  ori0n.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum:klanpso.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Pobrałem plugin ze strony MyBB Mods, avatar ostatniego posta.
Wysłałem pliki na serwer i podczas instalacji miałem jakieś dziwne błędy, więc postanowiłem usunąć plugin.
Jednak po wykasowaniu plików pluginu z serwera w ustawieniach mam pozostałości po tym pluginie.
Jak to usunąć?
Screen poniżej

[Obrazek: plugin.jpg]
Snake_ napisał 31.01.2015, 10:12:
Poprawiam tytuł wątku na bardziej czytelny, ubiegam się też z prośbą o zwracanie szczególniejszej uwagi na nazewnictwo tematów. [Obrazek: modnotice_howto.png]
ACP -> Konfiguracja -> Ustawienia -> Modyfikuj wpisy ustawień
Usuń interesujące Cię pola.
fastlone napisał(a):ACP -> Konfiguracja -> Ustawienia -> Modyfikuj wpisy ustawień
Usuń interesujące Cię pola.

Pomogło, jestem nowym użytkownikiem skryptu więc nie wiedziałem.
Dziękuję i pozdrawiam

No i coś się pochrzaniło.
Po usunięciu wpisów pluginu teraz gdy wchodzę w zakładkę pluginy w ACP to mam pustą listę pluginów, fizycznie są na serwerze i działają.

Wysłałem nowy plugin na serwer ale nie mogę go aktywować bo strona jest pusta.
O co chodzi?
ori0n napisał(a):No i coś się pochrzaniło.
Po usunięciu wpisów pluginu teraz gdy wchodzę w zakładkę pluginy w ACP to mam pustą listę pluginów, fizycznie są na serwerze i działają.

Wysłałem nowy plugin na serwer ale nie mogę go aktywować bo strona jest pusta.
O co chodzi?
Na pewno po tej czynności się to zdarzyło?
Podaj listę pluginów i wersję PHP.

Sprawdź również, czy wysyłany plik ma kodowanie UTF-8.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Wersja php 5.3.26
Pluginy zainstalowane:

- thanks
- topStats
- reputationlevels
- captcha
- recentTopicsIndex

W ACP strona pluginy jest pusta, zakładka aktualizacji pluginów też jest pusta.
Czy w bazie danych powinna być tabela powiązana z pluginami bo takiej nie widzę.
Jeżeli nic nie pomoże to po prostu przeinstaluję skrypt ponieważ forum jeszcze nie działa.
ori0n napisał(a):- captcha
A w jakim celu, skoro jest ona domyślnie w MyBB? Zrezygnowałbym z tego.
ori0n napisał(a):W ACP strona pluginy jest pusta, zakładka aktualizacji pluginów też jest pusta.
Sprawdzałeś kodowanie plików? O czym pisałem wcześniej.
ori0n napisał(a):Czy w bazie danych powinna być tabela powiązana z pluginami bo takiej nie widzę.
Pluginy samoczynnie dodają sobie ustawienia, jeśli jest tak napisany.
ori0n napisał(a):Jeżeli nic nie pomoże to po prostu przeinstaluję skrypt ponieważ forum jeszcze nie działa.
To już jest ostateczność i jeżeli nie masz czego tracić.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Jedyne, co może znajdować się w bazie danych i dotyczyć pluginów to cache, które informuje MyBB o tym, które pluginy są aktywne. Może się znajdować, bo mamy do wyboru inne tryby cache'owania danych.
No i jest jeszcze ustawienie, które wyłącza wszystkie pluginy na forum.
Nie mam żadnej koncepcji więc postanowiłem przeinstalować skrypt.
Teraz będę uważniej przyglądał się wtyczkom.
Temat można zamknąć.
Na przyszłość załóż sobie testowe forum np na kompie lub sub domienie. Unikniesz w ten sposób problemów ;)
gloverek napisał(a):Na przyszłość załóż sobie testowe forum np na kompie lub sub domienie. Unikniesz w ten sposób problemów ;)

Masz rację, bardzo dobry pomysł :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości