Dodatkowe pola profilu steam rejestracja

Inne  Założony przez  kamil501.

wersja skryptu MyBB: 1.6.16
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam posiadam Dodatkowe pole profilu steam i nie wymagam aby każdy musiał go wpisać ale chciałbym dodać tą opcję do rejestracji bo gdy zaznaczę wymagać to wyświetla się podczas rejestracji a jeśli dam nie wymagać to nie ma.
Pozdrawiam
No faktycznie na wersji 1.6 nie ma takiej opcji, jednak w 1.8x jest możliwość ustawienia takiego pola podczas rejestracji bez wymogu jego uzupełnienia.
Zobacz to http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=1271
gdy uruchamiam ten plugin to mam biały ekran i plugin się nie włączył
kamil501 napisał(a):gdy uruchamiam ten plugin to mam biały ekran i plugin się nie włączył
A wgrałeś chociaż XThreads? Bez tego raczej ten moduł działać nie będzie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ok wgrane sory i dzięki za wyjaśnienie
teraz mam nowe pole w konfiguracji Custom Thread Fields oraz Additional Settings For Custom Profile Fields
ale nie wiem co mam teraz zrobić
Nie wystarczy utworzyć nowego pola w Custom Thread Fields i później ustawić to co trzeba w Additional Settings For Custom Profile Fields?
tak tylko nie mam pojęcia co mam tam powpisywać bo jest tego dosyć dużo jakieś kody, key
Przecież nie są one obowiązkowe. Poza tym każde pole jest opisane. Trochę własnego wysiłku. Jeżeli coś źle wpiszesz to Ci komputer nie wybuchnie...
bardzo dziękuje Ci za pomoc
próbowałem kilka razy i nie mam pojęcia jak to wypełnić żeby przy rejestracji była opcja z dodatkowego pola
jeśli ktoś ma czas i chęci prosiłbym o pomoc



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości