DVZ Shoutbox - wygląd odnośnika archiwum

Założony przez  Kamien.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: http://gruzinskapatyna.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): DVZ Shoutbox 2.1.2, styl: STB

Witam. Problem polega na zmianie wyglądu odnośnika do archiwum SB widocznego w prawej części nagłówka (belki) SB. Styl odnośników zdefiniowany jest na początku "global.css" i mimo modyfikacji koloru odnośnika w części odpowiedzialnej za jego wyświetlanie w "global.css":

#shoutbox .head .right { color: #FFF; float: right; margin: 0; font-size: 13px; }

kod "color: #FFF;" jest ignorowany, ze względu na nadpisywanie go przez:

a:link {
    color: #3D3D3D;
    text-decoration: none;
}

Niestety kolor "#3D3D3D" jest nie tylko podstawowym kolorem odnośników na forum, ale również kolorem tła nagłówków działów i SB.

Próbowałem wstawić następujący kod:
#shoutbox .head .right > a { color: #FFF; float: right; margin: 0; font-size: 13px; }

Rzeczywiście odnośnik zmienia kolor na biały, ale jednocześnie jest umiejscowiony o jeden wiersz niżej, przez co znajduje się poza nagłówkiem SB.

Moje pytanie brzmi: czy można w jakikolwiek inny sposób zmusić tylko ten jeden odnośnik do zmiany swoich kolorów?

login: testowy
hasło: kod123
Dodaj do css
#shoutbox > .head > .right > a { color: white; }
Dzięki, za przeniesienie - przepraszam za zły dział.

Zrobiłem zgodnie z instrukcją, ale efekt jest taki sam jak przy zastosowaniu tylko "> a".

screen po zastosowaniu się do wskazówki
Zostaw na forum ten zły wygląd, bo tak nie dojdziemy do niczego.
Ok, zrobione według wskazówek.
Hm pomieszałeś to trochę. To powinno być tak jak było wcześniej, czyli
#shoutbox .head .right { color: #FFF; float: right; margin: 0; font-size: 13px; }
A dodajesz jedynie to
#shoutbox > .head > .right > a { color: white; }
Nie dopisuj tutaj niczego więcej, bo chodzi jedynie o zmianę koloru.
Ok, już rozumiem, zrobione i działa. Serdecznie dziękuję.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości