Zmniejszanie obrazków

Szukam  Założony przez  maniek15.

wersja skryptu MyBB: 1.8.0
adres forum: www.njb.kylos.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Szukam pluginu na automatyczne zmniejszanie obrazków w poście. Od razu mówię, że Fit on Page nie działa.
"automatyczne zmniejszanie obrazków"
Jest domyślną opcja w mybb z serii 18*
wystarczy ze Twój szablon jest zbudowany zgodnie ze standardem, na domyślnym szablonie 18*
No akurat nie jest i nie wiem jak to zrobić, aby było jak w standardzie.
zmień styl, "eksploatując" styl ze starszej wersji napotkasz więcej błędów
Nie będę zmieniał stylu. Styl jest kombatybilny z wersją 1.8.0 i wszystko gra. Jedynie co to nie działa właśnie zmniejszanie obrazków.
wszystko gra ... nie auto resize nie działa... mhm

link do postu z obrazkiem do zmniejszenia
L: test
H: test1
http://njb.kylos.pl/newthread.php?fid=20&processed=1
Oczywiście, wszystko poblokowane... Sprawdź w szablonie postbit_classic && postbit (opis posta) czy masz w class="" scaleimages oraz upewnij się, że taka klasa jest w global.css (bądź innym arkuszu).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
W szablonie postbit mam takie coś:
    <div class="post_body scaleimages" id="pid_{$post['pid']}">
        {$post['message']}
    </div>

W postbit_classic nic związanego z scaleimages nie ma.
maniek15 napisał(a):W szablonie postbit mam takie coś:
<div class="post_body scaleimages" id="pid_{$post['pid']}">
{$post['message']}
</div>
W postbit_classic nic związanego z scaleimages nie ma.
Nie wiem z jakiego wyglądu korzystasz, ale jeżeli z klasycznego, to musisz dodać scaleimages do postbit_classic.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
L: test
H: test1

Jeśli mam coś dodać to można jaśniej co i gdzie ?
maniek15 napisał(a):L: test
H: test1
Jeśli mam coś dodać to można jaśniej co i gdzie ?
Nie działa logowanie, masz błędnie ustawione cookieDomain.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
www.nocnajazda.bialystok.pl
Tak jak przypuszczałem, w w/w szablonie class="post_body" zamień na class="post_body scaleimages".
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zmieniłem. Ale efektu dalej brak. Dużych obrazów nie zmniejsza, rozwala strone.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości