nie można usunąć notatki w post notes

Błąd   Założony przez  paso.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: cs-silesia.pl L: test H:test12
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

chodzi o plugin modnotice, na innym stylu było tak, że mogłem usunąć notatkę, przycisk usuń znajdował się zaraz pod tekstem na notce, teraz nie mogę tego zrobić http://scr.hu/0s1p/zyitl
http://community.mybb.com/thread-104136.html
Usuwanie notatki w modnotice jest jako opcja podczas ponownego edytowania jej.
[Obrazek: annotated]
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ale ja nic takiego noe mam. Pokazałem screena i nic tam nie ma.
W takim razie pokaż szablon editpost_moderate i screena z ustawień.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ale ja mam co innego

http://www32.speedyshare.com/Q94qp/downl...tytulu.png

tam gdzie żółty kwadrat to klikam na to i dodaje notkę, nie przez edycję posta

nie mam takiego pliku jak editpost_moderate
paso napisał(a):nie mam takiego pliku jak editpost_moderate
Nie plik, a szablon. Znajdziesz go w szablonach globalnych.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']} - {$lang->edit_post}</title>
{$headerinclude}
<script type="text/javascript" src="jscripts/post.js?ver=1400"></script>
</head>
<body>
{$header}
{$preview}
{$post_errors}
{$attacherror}
<form action="modnotice.php?pid={$pid}&amp;processed=1" method="post" enctype="multipart/form-data" name="input">
<input type="hidden" name="my_post_key" value="{$mybb->post_code}" />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead" colspan="2"><strong>{$lang->edit_post}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td class="trow2"><strong>{$lang->subject}</strong></td>
<td class="trow2">{$prefixselect}<input type="text" class="textbox" name="subject" size="40" maxlength="85" value="{$subject}" tabindex="1" /></td>
</tr>
{$posticons}
<tr>
<td class="trow2" width="235" valign="top"><strong>{$lang->your_message}:</strong><br /><div style="text-align: center;">{$smilieinserter}</div></td>
<td class="trow2">
<textarea name="message" id="message" rows="20" cols="70" tabindex="3">{$message}</textarea>
{$codebuttons}
</td>
</tr>
<tr>
<td class="trow2" valign="top">
{$lang->moderator_message}<br />
<label><input type="checkbox" class="checkbox" name="remove" value="yes" tabindex="6" {$optionschecked['remove']} /> {$lang->moderator_message_remove}</label>{$send_pm}
</td>
<td class="trow2">
<textarea name="modnotice" id="modnotice" rows="4" cols="70" tabindex="3">{$modnotice}</textarea>
</td>
</tr>
{$subscriptionmethod}
{$pollbox}
</table>
{$attachbox}
<br />
<div align="center">
<input type="submit" class="button" name="submit" value="{$lang->update_post}" tabindex="3" />
<input type="submit" class="button" name="moderate_previewpost" value="{$lang->preview_post}" tabindex="4" /></div>
<input type="hidden" name="action" value="mod_do_editpost" />
<input type="hidden" name="pid" value="{$pid}" />
<input type="hidden" name="posthash" value="{$posthash}" />
<input type="hidden" name="attachmentaid" value="" />
<input type="hidden" name="attachmentact" value="" />
</form>
{$footer}
</body>
</html>
Wygląda w porządku, sprawdź jeszcze ustawienia pluginu, czy nie ma przypadkiem czegoś na ten temat - upewnij się też, czy moderator ma uprawnienia do kasowania postów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ale ja głupi jestem xd chodziło mi o ten plugin https://webboard.pl/thread-47169.html
Na innym stylu mogłem edytować a teraz nie mogę


Dobra, wgrałem nowszą wersję i działa jak trzeba
Raz piszesz, że używasz Modnotice, a teraz Post notes. Zdecyduj się.

Sprawdź, czy w ustawieniach pluginu masz swoją grupę do możliwości używania notatek.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości