Reklamy i zarabianie na stronie

Założony przez  Watt.

Także polecam adkontekst... praktycznie co jakiś czas kontaktowali się ze mną i doradzali co by było lepsze, abym mógł więcej zarobić i aby reklamy mniej przeszkadzały itd...
Chyba skorzystam, bo CPMProfit odrzucił moje podanie o witrynę.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Jakie macie średnie zarobki z reklam na stronie w skali miesiąca? Oczywiście dobrze będzie jeśli od razu podacie podstawowe statystyki oraz jakich używacie systemów reklamowych? Jeśli nie publicznie, to chociaż na PW.
Zależy...
U mnie przy 6 K uu/day to od 500 do 1400 z adkontekst(zalezy od tego czy maja fajne kampanie), do tego jakies prywatne kampanie o których nie wypada pisac publicznie. :)
Adtaily nie licze bo z tego to same grosze ostatnio, malo kampani.
Serwery CS REKSIO:))
No to przywzowicie :).


Rób TP Steam only :P.
Nie stać mnie. :D

Dodam że fajnym sposobem jest umieszczanie w wątkach które są popularne cpmprofit.
U mnie np. umieszczanie w nagłówku jest nierentowne, masa kliknięć, odsłon i max 5 zł/dzień, natomiast jak wstawie do posta(robie to za pomocą utworzonego bbcode:D) np. w temacie który jest aktualnie popularny to konwersja chyba jest dość wysoka bo 2 popularne tematy nieraz potrafią nabić do 5-6 zł dziennie. :)
Serwery CS REKSIO:))
SmartContext? Ktoś ma jakieś doświadczenia?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Co chcesz wiedzieć? Korzystam, nie narzekam. Średnio za klik 15 gr.

Ma jedną wade... Nazwałem to "sezonowość".
Czasem bywa okres, że robi się po 20-30 zł/dzień i kampani(podkreśleń) pojawia się naprawde sporo. Jednak bywają okresy że na dzień wychodzi ledwo 2-3 zł bo po prostu brakuje kampani(nie ma podkreśleń). Poza tym ekstra support, pomoc ze strony ARBOmedia. W sumie musisz podpisać 2 umowy, pierwszą(taka długa:P), potem wyślą Ci(jeśli nie masz działaności gospodarczej) specjalną dla osób prywatnych. Aby wypłacić trzeba niestety napisać, oni wyślą Ci umowę, Ty podpisujesz od odsyłasz. Do tego dość dużo pobierają na podatek itd(imo cos kreca z tym ale nie wnikałem), bo od 600 zł wzięli odemnie 125 zł na podatek...

Zdecydowanie na strony bogate w treść, na forum uderzał bym raczej w adkonktekst intertext bo tam masz zawsze full kampani(5 podkreśleń na stronę).
Serwery CS REKSIO:))
Ta, największym problemem jest, moje miejsce zamieszkania. Większość polskich serwisów ogranicza się do klientów zamieszkałych w Polsce, a z kolei żaden hiszpański nie przyjmie strony po polsku. Chyba jedynym wyjście jest jakiś wspólnik zamieszkały w Polsce, który by się tym zajmował.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
A gdzie mieszkasz? To nie powinien byc problem.
Serwery CS REKSIO:))
W Hiszpanii i przykładowo AdKontekst, zaznacza w regulaminie, że:
Cytat:Partner (...)

b) w przypadku osób fizycznych - posiada pełną zdolność do czynności prawnych
oraz miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
w przypadku osób prawnych – posiada osobowość prawną;

;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Najlepiej napisz do nich czy jest możliwość. Oni raczej znajdą jakieś rozwiązanie.
Serwery CS REKSIO:))
Witam, wesołego alleluja i do przodu! :D

Stworzyłem, a w zasadzie tworze forum. Tematyka: muzyka - promocja młodych talentów, pobieranie mp3 . Chciałbym w przyszłości coś z tego mieć. Jakie programy partnerskie byście polecali? I takie które na 100% zaakceptują moją strone. ;>
Jeżeli te mp3 będą legalne to nikt nie powinien się czepiać.
Z programów to polecam polski adkonteks. Zarobki mniejsze niż w adsense, ale przynajmniej nie blokują kont bez powodu.
Adtaly tez jest w porządku, jak masz duzo odsłon serwisu to nie będziesz narzekał na reklamodawców.

Cpmprofit - Płacą za odsłony, kwoty są śmieszne ale reklamy są bardzo ładne i codziennie jakiś grosz Ci wpadnie, to taka reklama według mnie na opłacenie mikrohostingu,



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości