Reklamy i zarabianie na stronie

Założony przez  Watt.

Aktywowano i własnie widzę że niezaciekawie... : /
Serwery CS REKSIO:))
W sumie jeżeli masz dużo odsłon to polecam CPMProfit.pl - płacą za odsłony a nie za kliki. Co prawda stawki nie są zbyt wysokie, ale za to zbierane nawet jeżeli nikt nic nie klika. No i pewne - wypłacałem już u nich 2 razy, bez problemów.
No mam ok 200 tyś odsłon miesięcznie, opłaca się spróbować?
Bo właśnie u mnie jest problem, że wyświeteń jest dużo a klików... Cóż.
Serwery CS REKSIO:))
Spróbować zawsze można nie ?

Widzę że w stopce tego serwisu jest jakieś AdTaily, nie jest to coś ala adsense czy adkontekst ale całkiem fajne i wygląda na to że można samodzielnie ustalić cene reklamy.


:)
AdKontekst jest odpowiednikiem AdSense, tylko po prostu po polsku i w oparciu o polskie serwisy.
Jeśli masz sporo odsłon, a z tego, co piszesz - masz, to najlepiej użyć CPMProfit, który przy stałej i dużej liczbie wejść jest w stanie wygenerować Ci nawet niezłe zyski. Wypłatę możesz realizować już od 30 PLN, więc próg nie jest zbyt wysoko.
Jeśli Twoje forum jest bardziej "do poczytania", to dobrze jest użyć InterTextu (jest u nas na forum) oferowanego w ramach AdKontekstu. Ceny są niewielkie, ale z perspektywy czasu da się z tego co nieco wyciągnąć, umieszczając reklamy w sposób bardzo nieinwazyjny. Coś za coś :)

Najlepszym, choć niepewnym rozwiązaniem jest AdTaily. Masz wpływ na cenę, masz wpływ na wygląd oraz miejsce wyświetlania reklamy (możesz określić również ilość boxów). Aktualnie wymagają, abyś posiadał NIP, ponieważ wystawiają Ci przy wypłacie PIT, z którego musisz się rozliczyć w fiskusie (w końcu to dochód). Wypłatę można przesyłać na PayPal, od 100 PLN.

Wybór zatem należy do Ciebie :) Warto, abyś wiedział ile chcesz zarabiać i w jakim czasie. Jeśli to określisz, będziesz w stanie lepiej dobrać narzędzie do zarabiania.
Mam adtaily i wyżywić admina z tego jest ciężko.
Serwery CS REKSIO:))
Ja oprócz wyżej wymienionych sposobów czasami wystawiam linki na allegro (1 pozycja w google na najważniejsze dla mnie frazy). W sumie mam z tego największy zysk bo 5 linków w skali rocznej opłaca mi cały, niezbyt tani hosting z prohost i domenę :)
(21.01.2010, 16:39)lukasamd napisał(a): W sumie mam z tego największy zysk bo 5 linków w skali rocznej opłaca mi cały, niezbyt tani hosting z prohost i domenę :)
Do tego filtr w Google gratis.
Niekoniecznie :)
Wystarczy ograniczyć liczbę innych linków wychodzących a te sprzedawane umieszczać w treści. Nie puszczam linków rotacyjnie i nie robię z nich farmy, więc są i znacznie mniejsze szanse na nałożenie filtra.
(21.01.2010, 16:49)Lukas napisał(a):
(21.01.2010, 16:39)lukasamd napisał(a): W sumie mam z tego największy zysk bo 5 linków w skali rocznej opłaca mi cały, niezbyt tani hosting z prohost i domenę :)
Do tego filtr w Google gratis.
[Obrazek: e2eb8da600011a6e.png]
Haha, rozbawiłeś mnie. Czyli jak będę miał w stopce dodatkowo info że pan x przerobił styl, pan y stworzył moda na cos tam, i jeszcze 3 reklamóweczki to dostane bana? Strony z 15 linkami ROTACYJNYMI potrafią w google wisieć i bana nie dostają a My tu mówimy o w sumie naturalnych 5 linkach.
Według mnie to dobra rzecz, samymi reklamami przecież nie da się utrzymać serwera czy nawet administratora który raz na pół roku pogrzebie i skonfiguruje. ;)
Serwery CS REKSIO:))
Może warto zainteresować się współpracą z jakąś większą lub mniejszą firmą i jej reklamy umieszczać na stronie (np. jedna reklama pod logiem) taką np. jak ma forum http://www.webtips.pl/
Od dawna mnie to interesuje czy istnieją jeszcze jakieś programy oprócz CPM Profit, dzięki którym można zarabiać za wyświetlanie bannerów. Niestety, ale przy małym serwisie jedynie takie systemy są opłacalne, inne nie przynoszą żadnych zysków.
No i po 2 dniach 3 złote, cpmprofit jest fajny! :D
Serwery CS REKSIO:))
Jaką polecacie reklamę na małe forum, ponad 1000 odwiedzin, 10-15 tysięcy odsłon dziennie (według GA)?
CPMProfit, adbid, adtaily... Fajny też jets smartcontext. Ja miesiecznie przy 1.2 K UU/day zarabiam z adbid+cpm+adtaily i smartcontext ok 400 zł także jak widać da sie. :P
Serwery CS REKSIO:))



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości