Reklamy i zarabianie na stronie

Założony przez  Watt.

(15.08.2009, 16:49)esio1991 napisał(a): a mógłby ktoś z was napisać jaka firma się tym zajmuje i u jakiej najlepiej (chodzi mi aby było to dla mnie opłacalne)

Jest mnóstwo programów w sieci, wujek Google zna wszystkie.
Jeśli odpowiesz na pytania Lukasa, będziemy mieli się na czym wesprzeć, bo nie każdy program pasuje pod każdą stronę.
tzn. wy mnie chyba źle rozumiecie.... mi chodzi tak jak jest tutaj, że wyświetla się byle jaka reklama
np. tak samo jak tutaj (patrz mój pierwszy post i pod nim)
To ty nie rozumiesz ich.

Są różne formy reklam.
*CPM (płacą za wyświetlenia reklamy)
cpmprofit.pl
*Programy partnerskie (płacą jeżeli user zarejestruje się lub zrobi to co przewidzi reklamodawca; spore zyski w przypadku dużego rate)
novem.pl zanox.com
*kontekstowe (płacą najczęściej za klik)
google.com/adsense adkontekst.pl

(Wymieniłem tylko niektóre sieci)

Tak jak napisali przedmówcy:
"Najbardziej opłacalna forma reklamy zależy od tematyki forum!!!"
aha ^^ nie wiedziałem ;p CMP mnie bardziej interesuje ;-)
(15.08.2009, 17:35)esio1991 napisał(a): aha ^^ nie wiedziałem ;p CMP mnie bardziej interesuje ;-)
wszystko zależy od strony. Jeżeli masz małą stronę, musisz się niestety zadowolić sieciami reklamowymi, jak masz dużą stronę, to warto zastanowić nad założeniem jednoosobowej firmy i sprzedawaniem reklam na własną rękę. Napisz jaka tematyka strony, jaka popularność.
Ja ze swojej strony polecam Afilo.pl ;), lecz trzeba klikać w reklamy i to jest minus.
Witam. Dziś dodałem Kod na swoją stronę
Ale nie pokazało tego całego widgeta tylko cienki pasek... :/
Wyśrodkowany...
www.n-kasa.pl
czy mam czekać jakiś czas aż aktywują? :)
oO. U mnie jest wszysko Ok i się dobrze wyświetla;)
Zobacz czy przeglądarka nie blokuje Ci JS.
Na jednej z moich stron także tak miałem. To chyba jest wina CSS - nie wiem, bo nie zagłębiałem się.
Już to rozgryzłem ;)
Jeśli wstawi się go tak na luźno, to wtedy nie wyświetla :D
trzeba go wrzucić w

<fieldset><legend>Polecamy:</legend>
<center> Miejsce na buttony </center></fieldset>
Na paru stronach nie mam go w fieldset a działa.
Witam,

chciałem poznać Wasze zdanie na temat reklam na forach.

Najpopularniejsze - banery często nie komponują się z layoutem naszego forum tak jak byśmy chcieli. Czasem od reklamodawcy można określone wymiary reklamy wyegzekwować, jednak w przypadku mniejszych firemek jest to często nie możliwe.

Jakie wg Was formy umieszczania banerów sa najlepsze, najskuteczniejsze i nie niszczące układu forum?

Nachodzące na top forum, może wstawione "na chama" byle w dobrym sąsiedztwie?

Pozdrawiam.
DamYan napisał 07.12.2009, 17:05:
Bardziej pasuje do Hydeparku. Przenoszę.
Heja.
Kolejny raz zostałem zbanowany przez adsense, a że serwer/domene jakoś trzeba opłacić szukam jakiegoś ciekawego systemu z boksami i w miarę dobrymi stawkami.
zainteresowałem się adkontekst, ale odpisano mi
Cytat:Bo ot jest strona konkretnego klanu z tego co widzę, a nie forum
poświęcone CS.
Ilu UU posiada serwis miesięcznie?
i po odpowiedzi milczą, zwłaszcza że mój site nie jest stroną klanu, a statystyki ma dobre(20-35 K UU/miech). Może ktoś używa i może powiedzieć jak u nich ze stawkami etc? Albo korzysta z innego ciekawego systemu z boksami reklamowymi.
Serwery CS REKSIO:))
W sumie w Polsce to na poziomie jest jedynie właśnie adkontekst - podpisujesz z nimi umowę no i masz pewność, nie ma żadnego banowania za nic jak ma to miejsce w adsense.

Oprócz boksów masz jeszcze intertext, czyli reklamy wyciągane ze słów w tekście.
Niestety, stawki są dosyć niskie - obecnie od około 4 do 8 groszy za klik...



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości