Awatar nie posiada właściwych rozmiarów.

Założony przez  Emaa.

wersja skryptu MyBB: 1.8x
adres forum: rbdfans.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Dlaczego obrazek (awatar) jest taki spłaszczony. Powinien mieć normalny rozmiar, taki jaki jest, a jest spłaszczony.

Dlaczego obrazek (awatar) jest taki spłaszczony. Powinien mieć normalny rozmiar, taki jaki jest, a jest spłaszczony. Czy ktoś może mi podać przyczynę tego lub jak to się zmienia, żeby był normalny rozmiar?
Snake_ napisał 11.01.2015, 19:41:
Twoja nazwa tematu nie odzwierciedla opisanego w treści posta problemu. Zwracaj szczególniejszą uwagę na tytułowanie wątków. Poprawiam i proszę o tym pamiętać.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Które avatary masz spłaszczone? Bo ja nie widzę tego co opisujesz.
http://i.imgur.com/oeroAmG.png


Wszystkie awatary, które mają normalny rozmiar na przykład 160x160 i na forum jest spłaszczony i ma mniejszy rozmiar niż rzeczywisty.
Może to zabrzmi dziwnie, ale ja pomimo tych wyjaśnień wciąż nie widzę problemu - wszędzie masz avatar 160x160.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Bo to jest na tym starym stylu. Zmień styl na def i wtedy będzie inny rozmiar awataru u wszystkich.
Dzieje się tak z powodu klasy scaleimage, która ma za zadanie zmniejszać niemieszczące się obrazki.
Masz dwa wyjścia -
1. W klasie .post.classic .post_author zwiększyć width - powiększy Ci się pole informacji o autorze posta.
2. Zostawić tak jak jest.

Osobiście skłaniałbym się przy opcji drugiej.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
a gdzie trzeba zmienić przy pierwszej opcji?
(11.01.2015, 20:04)Emaa napisał(a): a gdzie trzeba zmienić przy pierwszej opcji?

Napisałem, w klasie .post.classic .post_author - global.css, atrybut width.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
tylko ja tam zmieniam to się wszystko powiększa i nie wygląda to za dobrze. Nie da się inaczej?
A, no fakt.. Jeszcze w klasie .post.classic .post_content zmniejsz width. ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Czyli w tym pierwszym muszę powiększyć, a w tym drugim pomniejszyć?
Dokładnie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ok, spróbuję tak zrobić :) Dziękuję za pomoc :)
Snake_ napisał 11.01.2015, 22:43:
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie pisz zbędnych postów



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości