BBcode koliduje z emotikonami

Błąd   Założony przez  Grzesiek2402.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: supervirtualgroup.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Podczas tworzenia/edycji posta nie widać BBcode.

Witam.
Mam problem z BBcode i emotikonami. Podczas edytowania/tworzenia postu oraz wysyłania wiadomości na PW nie ma okna BBcode, tylko podczas zaznaczenia emotikonów w ACP. Jeżeli w ACP odznaczam okno emotikon, BBcode pojawia się na swoim miejscu. Teraz pytanie: Jak zrobić, aby jednocześnie pojawiały się emotikony i BBcode? Dodam, że przez ok. miesiąc wszystko było dobrze ;)

Prosiłbym o wyrozumiałość, ponieważ jestem świeżakiem na forum :)
Pozdrawiam.

Konto testowe:
L: test
H: test1234
Jeżeli będzie potrzeba dodania jako administratora proszę napisać :)
Snake_ napisał 11.01.2015, 10:10:
Możesz udostępnić konto testowe?
Włącz w ustawieniach, aby wyświetlały się też emotikony. Upewnij się, czy aby przypadkiem jakiś plugin nie psuje tego.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Włączyłem w ustawieniach wyświetlanie emotikon- nic nie dało. Wyłączyłem też wszystkie pluginy- nadal nic :( Ma ktoś jakieś inne pomysły?
Raczej na pewno wina stylu. Sprawdź czy ten błąd występuje na domyślnym stylu bez jakichkolwiek modyfikacji.
Problem ze strony stylu nie jest możliwy, ponieważ jest to oryginalny styl, lekko zmodyfikowany przeze mnie (kolory, tło, logo). Bez dodatków też nic :(
Ale sprawdzałeś na domyślnym?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości