Po zmianie stylu zniknął mi chatbox.

Założony przez  djgenek.

MyBB 1.6.2
www.paradise-music.pl
Problem polega na instalacji Chatboxa

[Witam. Koledzy mam problem ponieważ zainstalowałem skrypt potem chatboxa i wszystko było dobrze do póki nie zainstalowałem jakiegoś stylu. Po zainstalowaniu stylu Chatbox zniknął ze strony głównej. Odinstalowałem Chatboxa, zainstalowałem ponownie i nadal go nie ma . Podam nazwę tego ustrojstwa z którym nie mogę sobie poradzić changuondyu -polska wersja 3.6.0]. Proszę ratujcie. ps. może znajcie jakiś lepszy czacik od tego z którym tak walczę ????
Snake_ napisał 08.01.2015, 15:25:
Twoja nazwa tematu nie odzwierciedla opisanego w treści posta problemu. Zwracaj szczególniejszą uwagę na tytułowanie wątków. Poprawiam i proszę o tym pamiętać.



Opisany problem pod żadnym względem nie pasuje do działu "Skrypt X.X.X", a powinien się znajdować w szablonie "Style, szablony i grafika", gdyż jest to związane ze stylem. Przenoszę do odpowiedniego działu.
[Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
DO szablonu index (strona główna) dodaj zmienną {$changfcb}.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Dzięki wielkie kolego wszystko działa tyle, że ten czat jest jakiś ubogi np. Administrator nie ma możliwości usuwania treści. znacie może jakiś inny oczywistą rzeczą jest lepszy od tego którego obecnie zainstalowałem ??.Pozdrowionka
Jeśli masz PHP w wersji 5.4+ to dvz_shoutbox się nadaje. Jeżeli nie, to poszukaj sobie "shoutbox inferno" pod Twoją wersję MyBB.

Poza tym, odinstalowałeś i zainstalowałeś shouta na nowo, więc może czas przejść do ustawień? :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości