Jak zmienić wygląd

Założony przez  Tolek333.

wersja skryptu MyBB:1.6
adres forum:bitex.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):Jak zmienić tego wygląd

Jak zmienić wygląd działów z (patrz obrazek nr 1) na ten (patrz obrazek nr. 2)
Chodzi mi o te niebieskie itp. Żeby tak samo to wyglądało.

   

   
global.css → .trow_kat3 → usuń background i zmień color.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(02.01.2015, 22:43)Snake_ napisał(a): global.css → .trow_kat3 → usuń background i zmień color.

A wysłałbyś gotowy kod? Bo nie ogarniam.

Tak żeby tak samo, wyglądało jak na obrazku 2
(02.01.2015, 23:20)Tolek333 napisał(a):
(02.01.2015, 22:43)Snake_ napisał(a): global.css → .trow_kat3 → usuń background i zmień color.

A wysłałbyś gotowy kod? Bo nie ogarniam.

Już masz efekt, taki jak chciałeś..
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(02.01.2015, 23:29)Snake_ napisał(a):
(02.01.2015, 23:20)Tolek333 napisał(a):
(02.01.2015, 22:43)Snake_ napisał(a): global.css → .trow_kat3 → usuń background i zmień color.

A wysłałbyś gotowy kod? Bo nie ogarniam.

Już masz efekt, taki jak chciałeś..

Chce żeby wyglądało jak tu.

http://forum.craftbest.pl/

Z tego co wiem, to jest ten sam styl.
Przywróć szablon forumbit_depth2_forum/cat do oryginału.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(02.01.2015, 23:43)Snake_ napisał(a): Przywróć szablon forumbit_depth2_forum/cat do oryginału.

Gdzie to jest. Sorry nie ogarniam, pierwszy raz robię forum.
W szablonach Opisu działu → przy szablonie w opcjach. :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(02.01.2015, 23:46)Snake_ napisał(a): W szablonach Opisu działu → przy szablonie w opcjach. :)

Zrobione co dalej?
No i już masz układ, taki jak tam.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(02.01.2015, 23:52)Snake_ napisał(a): No i już masz układ, taki jak tam.

Jakoś nie wygląda, tak samo. Zobacz bitex.cba.pl
(02.01.2015, 23:55)Snake_ napisał(a): Podaj zawartość tego szablonu.

Jak zawartość. Mogłeś by pisać dokładnie, bo w tym to zemnie ciemna masa.
Kod tego szablonu, jak podasz, to oczyszczam wątek ze zbędnych postów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(02.01.2015, 23:59)Snake_ napisał(a): Kod tego szablonu, jak podasz, to oczyszczam wątek ze zbędnych postów.

Trochę nie rozumiem, jak mam Ci podać kod szablonu? Nie stylu? Gdzie się to sprawdza, bo nie widzę żadnej zakładki.
Kopiujesz ten szablon i wklejasz tutaj
No patrz. Co mam tu skopiować?
   



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości