Edycja/dodanie szablonu

Założony przez  Koks1.

wersja skryptu MyBB:1.6.3
adres forum:localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam, chciałbym zapytać jak to jest z szablonami. One się zapisują w bazie? Jeśli zedytuje szablon jakiś i zapisze go w acp a potem zrobie kopie bazy to już na zawsze tą edycje szablonu będę miał w bazie ?
Owszem, szablony są przechowywane w bazie danych (sam zobacz, tabela prefiks_templates). Natomiast CSS chyba nie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Więc jeśli mam kopie bazy danych i wszystkie pliki z hostingu jest opcja, że coś nie zadziała? Bo zainstlaowałem wszystko, pozmieniałem dane do bazy itp i wszystko działą, tylko nie pokazuje się żaden szablon przez co moja strona na localhoście wygląda jakby nie miała grafiki w ogóle ;/
Teoretycznie, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to powinno być dobrze, ale skoro przenosisz, to polecam wyeksportować styl, a potem na hoście zainstalować ponownie. :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości