Tabela serwerów "Warning [2] implode()" po zainstalowaniu.

Błąd   Założony przez  CiaMaRa.

wersja skryptu MyBB:1.8.0
adres forum:Cs-wojak.com
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Po zainstalowaniu Tabeli serwerów "Supryka" wersja 3.0.4 mam taki błąd w ACP.
Warning [2] implode(): Invalid arguments passed - Line: 1337 - File: admin/modules/config/settings.php PHP 5.4.32 (Linux)

daje ss:

http://scr.hu/3jm1/ywpnh

Na testowym po instalacji miałem również kilka problemów, ale nie tego typu... Z czym Sobie poradziłem a tu nie wiem o co chodzi

/admin/modules/config/settings.php linia 1337 znajduje sie kod
                    $setting_code = implode("<br />", $option_list);

oraz

/admin/index.php linia 597 znajduje sie kod
require $modules_dir."/".$run_module."/".$action_file;
Wrzuć trochę kodu sprzed tej magicznej linijki numer 1337.
Druga sprawa, że ten plugin ma raczej niewiele wspólnego z tym plikiem, więc to raczej nie jego wina ;)
(27.12.2014, 09:59)fastlone napisał(a): Wrzuć trochę kodu sprzed tej magicznej linijki numer 1337.
Druga sprawa, że ten plugin ma raczej niewiele wspólnego z tym plikiem, więc to raczej nie jego wina ;)
Wrzucam kod od 1310 do 1340 linijki
                        if($setting['value'] == $optionsexp[0])
                        {
                            $option_list[$i] = $form->generate_radio_button($element_name, $optionsexp[0], htmlspecialchars_uni($optionsexp[1]), array('id' => $element_id.'_'.$i, "checked" => 1, 'class' => $element_id));
                        }
                        else
                        {
                            $option_list[$i] = $form->generate_radio_button($element_name, $optionsexp[0], htmlspecialchars_uni($optionsexp[1]), array('id' => $element_id.'_'.$i, 'class' => $element_id));
                        }
                    }
                    else if($type[0] == "checkbox")
                    {
                        if($setting['value'] == $optionsexp[0])
                        {
                            $option_list[$i] = $form->generate_check_box($element_name, $optionsexp[0], htmlspecialchars_uni($optionsexp[1]), array('id' => $element_id.'_'.$i, "checked" => 1, 'class' => $element_id));
                        }
                        else
                        {
                            $option_list[$i] = $form->generate_check_box($element_name, $optionsexp[0], htmlspecialchars_uni($optionsexp[1]), array('id' => $element_id.'_'.$i, 'class' => $element_id));
                        }
                    }
                }
                if($type[0] == "select")
                {
                    $setting_code = $form->generate_select_box($element_name, $option_list, $setting['value'], array('id' => $element_id));
                }
                else
                {
                    $setting_code = implode("<br />", $option_list);
                }
                $option_list = array();
            }
Upewnij się, że błąd pojawia się z przyczyny tego pluginu. Wyłącz go w ustawieniach i sprawdź, czy coś to zmienia.
No tak jak wylacze plugin to błędu nie ma...

I zauważyłem że to nie jest plik z paczki Pluginu... bo w "admin/modules/config/" znajduje się tylko "serversboard.php" (z plików Pluginu)

A ten plik Settings.php to plik który już był na FTP Przed wgraniem pluginu...
Odinstaluj plugin, wgraj ten plik do inc/serversboard.php, po czym ponownie zainstaluj całość. Usunąłem przecinki, które wg mnie były zbędne i powodowały błąd (znajdowały się w procesie instalacyjnym pluginu). Sprawdź, czy daje to jakąkolwiek zmianę.

@edit
Poprawiony plik


Załączone pliki
  serversboard.php (Rozmiar: 86,89 KB / Pobrań: 196)
inc/plugins?
Tak, inc/plugins.
Pobierz dany plik jeszcze raz, bo nie wszystkie przecinki usunąłem.
przypadkowo otrorzylem i zauwazylem http://scr.hu/3jm1/b9glh
zrob zeby kompatybilny byl z 180 bo taka mam wersje mybb
Zamien ta linijke na:
define("COMPATIBILITY", "1800,1801,1802,1803");
Zmieniłem. Nic to nie dało. Dalej ten sam błąd... Który jak widzę nie jest błędem pluginu tylko tym plikiem settings.PHP
Nie lepiej bezpośrednio
define("COMPATIBILITY", "18*");
?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Nie ma to nic wspólnego z kompatybilnościa ponieważ plugin instaluje się bez problemu, a błąd występuje nadal... Nawet po wrzuceniu pliku od kolegi powyżej

Dodam jeszcze... że po włączeniu pluginu cała strona głowna jest biala.... nie ma na niej doslownie nic...
Nie prościej będzie pobranie wtyczki pod mybb 1.8 niż przerabianie jej z pod wersji 1.6
(27.12.2014, 19:02)Szogi1910 napisał(a): Nie prościej będzie pobranie wtyczki pod mybb 1.8 niż przerabianie jej z pod wersji 1.6

To jest wtyczka pod mybb 1.8, ale zaczyna się od 1.8.1 do 1.8.3 a Ja mam 1.8.0

Obecnie jestem na etapie że tabela serwerów się wyświetla na stronie głownej
" http://scr.hu/3jm1/z38rx " ale w ACP w ustawieniach tabeli nadal mam taki błąd:
http://scr.hu/3jm1/r22ld

Wydaje Mi się że problem lezy jednak po stronie mybb... że posiadam za starą wersję. Jutro zakktualizuje do 1.8.3b i napisze czy coś się zmieniło



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości