Wywala błąd po kliknięciu "Pokaż nową zawartość"

Błąd   Założony przez  plajer.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: www.DreamSkill.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Wyskakuje dziwny błąd nie wczytując pożądanej zawartości.. Wyświetla się:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/dreamskill.pl/public_html/inc/functions_search.php' (include_path='.:/usr/local/php/inst/php-5.3.28/lib/php') in /dreamskill.pl/public_html/search.php on line 23
Pod podanym adresem nie widnieje forum
Istnieje, cały czas jest dostępne.. chyba ze znow na hostingu jest problem z apache przez co wywala. Ale DreamSkill.pl jest dostępne w tym momencie.
Wgrywałeś jakieś pluginy, które integrują w nieprzeczytane posty?
Sprawdź też uprawnienia do pliku (CHMOD).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zainstalowane pluginy: DVZ_ShoutBox 2.1.1, Show the users that has been online today 2.0, Kolorowe Nicki 1.0.0, Top Stats 1.0.2, View Groups 1.6

Z tym że plugin Online Today miał zmienianą kompatybilność i lekko przerabiany ale to chyba nie wpływa na to...
Nie pamiętam czy to działało zaraz po wgraniu stylu... Wtedy bym wiedział czy to z mojej winy czy tak już było.


edit: Chmody wczytują się poprawnie (w ACP)
Wszystkie pliki i katalogi mają odpowiednie uprawnienia CHMOD.
A jaką masz wersję PHP?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Wersja PHP 5.4.29
Wersja MyBB 1.8.3

Pomoże ktoś?
Czy ktoś wie coś w tej sprawie? Próbuję na wszystkie sposoby a to drażniące jest że nie można nowych tematów wyświetlić, może ktoś ma inne wyjście, może jakiś plugin do pokazywania nowej zawartości? Co kolwiek. By użytkownicy a zarazem ja mogli szukac nowych postów i tematów.

Edit:
NAPRAWIŁEM.
Nie było pliku: functions_search.php w /inc na ftp. Wgrałem z innego stylu i śmiga wszystko. Pozdrawiam i sorki za kłopot - do zamknięcia.
Snake_ napisał 30.12.2014, 11:08:
Chyba paczki MyBB. :)

Nie zamykamy tematów. [Obrazek: modnotice_howto.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości