Nieprawidłowy wygląd shoutboxa (DVZ Shoutbox).

Błąd   Założony przez  mariusz4553.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: www.csatom.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): zainstalowalem tego DVZ Shoutbox 2.1.2 https://webboard.pl/thread-32763.html
i nie wiem co sie z nim stalo sami zobaczcie
Snake_ napisał 23.12.2014, 15:51:
Twoja nazwa tematu nie odzwierciedla opisanego w treści posta problemu. Zwracaj szczególniejszą uwagę na tytułowanie wątków. Poprawiam i proszę o tym pamiętać.[Obrazek: modnotice_howto.png]
-.-' czytanie nie jest jednak mocną stroną Polaków... Develeper napisał w poście, do którego link podałeś, co należy zrobić by poprawnie zainstalować shoutboxa. Wrzuć styl z pliku STYLE.txt (zawarty w paczce) do np. global.css
no ale nie moge nic pisac w nim
Najpierw wrzuć styl, a później sprawdź w ACP czy masz prawa do wysyłania wiadomości.
Czyli mam inny styl dac żeby mi działało ?
(23.12.2014, 20:51)mariusz4553 napisał(a): Czyli mam inny styl dac żeby mi działało ?

Jest to najlepsze wyjście, bo styl nie jest kompatybilny z wersją MyBB 1.8.x.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Chodziło mi o dodanie stylu, który jest dołączony do paczki, no ale... Skoro styl masz niekompatybilny, to i tak by nie zadziałało.
Ajest taka możliwość cofnięcia sie do mybb 1.6x, rozumiem ze duzo pluginów nie bedzie działało . ale czy jest taka mozliwosc
A forum było stawiane od ZERA na 1.8 czy 1.6 ?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości