Brak Mycode

Błąd   Założony przez  Factory.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: ---
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Brak MyCode w stylu revolution podczas tworzenia tematu oraz podczas edycji .

[Obrazek: 25354647242506807141.png]


Chciałem również wspomnieć że mam zaznaczone w stychach i szablonach opcje

[Obrazek: 95942065607748149798.png]

Wcześniej wszystko działało usunąłem wszystkie pluginy , statystyki i niestety nie działa . Proszę o pomoc w tej sprawie , Pozdrawiam
Snake_ napisał 19.12.2014, 21:12:
Poprawiam tytuł wątku. [Obrazek: modnotice_howto.png]
Adres forum + pluginy + konto testowe.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Niestety nie mogę podać forum ponieważ jest to jak na razie projekt nad którym pracuje i na razie nie chce go ujawniać .

Chciałbym się dowiedzieć co jeszcze może być przyczyną niedziałającego MyCode.
Na innym forum działa wszystko normalnie , wszystko ustawione tak samo ten sam styl ta sama konfiguracja etc.

Działało i przestało działać a co najlepsze nic nie dodawałem nowego :)
Jaki to jest styl?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Revolution :)


EDIT:

pobrałem z tego tematu

https://webboard.pl/thread-56128.html
Ciężko bez adresu, jakie skrypty masz, co wyrzuca konsola przeglądarki?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
O to chodzi że nic wszystko jest jak należy . Ustawione jak na testowym forum a mimo to nie działa .
Odświeża się po minimum 4 dniach, to raz. -.-'
A dwa, to podaj adres + konto testowe. Nas nie interesuje, że jest to forum "testowe", chcesz pomocy, to zrób to o co proszą inni. Nie chcesz udostępniać adresu - radź sobie sam.
Przywróć domyślne emotikony (miałem to samo)
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.
(24.12.2014, 22:16)trawa1888 napisał(a): Przywróć domyślne emotikony (miałem to samo)
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

niestety nie pomogło :)


EDIT:

na głównym forum zainstalowana została jeszcze raz czysta wersja i ku mojemu zdziwieniu na czystej wersji również nie ma MyCode :)
Temat do zamknięcia rozwiązany problem .
Szogi1910 napisał 30.12.2014, 00:59:
Nie zamykamy wątków.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości