Kilkukolorwa ranga

Założony przez  Darni.

wersja skryptu MyBB:1.8.3
adres forum:http://cs-life4club.eu/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Witam,
Jak zrobić kilkukolorową rangę taką jak na ss.
[Obrazek: 6pQfuF1.png]
Pomogłem? Doceń to ^.^
http://rainbowcoding.com/how-to-create-r...avascript/
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Konkretnie, którym elementem mam się zainteresować?
Pomogłem? Doceń to ^.^
W nazwie grupy wpisz:
<span class="rainbow">{username}</span>
a do global.css dodaj:
.rainbow {
  background-image: -webkit-gradient( linear, left top, right top, color-stop(0, #f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
  background-image: gradient( linear, left top, right top, color-stop(0, #f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
  color:transparent;
  -webkit-background-clip: text;
  background-clip: text;
}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Niestety nie działa to, nie widać rangi.
Pomogłem? Doceń to ^.^
Jesteś pewien, że wszystko dobrze robisz?
[Obrazek: puuqw.jpg]
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
W 100% jestem tego pewny. Teraz zostawiłem efekt proszę zobaczyć ranga po prostu znika, po zaznaczeniu jej myszką dopiero widać.
Pomogłem? Doceń to ^.^
Przecież masz:
[Obrazek: L0V4a.jpg]
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ooo.. to dlaczego ja nie widzę i część ludzi?
Pomogłem? Doceń to ^.^
Może jakieś problemy po stronie przeglądarki.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Działa tylko na chromie i operze, dlaczego?
Pomogłem? Doceń to ^.^
A jak dodasz do tego css jeszcze to?

-moz-background-clip: text;
Dodałem, wygląda to tak:
.rainbow {
  
background-image: -webkit-gradientlinearleft topright topcolor-stop(0#f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
  
background-imagegradientlinearleft topright topcolor-stop(0#f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
  
color:transparent;
  -
webkit-background-cliptext;
  
background-cliptext;
  -
moz-background-cliptext;

I nadal nie widać ;x
Pomogłem? Doceń to ^.^
A tak?
.rainbow {
background-image: gradient( linear, left top, right top, color-stop(0, #f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
background-image: -webkit-gradient( linear, left top, right top, color-stop(0, #f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
background-image: -moz-gradient( linear, left top, right top, color-stop(0, #f22), color-stop(0.15, #f2f), color-stop(0.3, #22f), color-stop(0.45, #2ff), color-stop(0.6, #2f2),color-stop(0.75, #2f2), color-stop(0.9, #ff2), color-stop(1, #f22) );
color:transparent;
background-clip: text;
-webkit-background-clip: text;
-moz-background-clip: text;
}
Również nie daje to efektu.
Pomogłem? Doceń to ^.^



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości