Błąd Automatyczne dopasowanie się loga do okna przeglądarki

Założony przez  kamil501.

wersja skryptu MyBB:1.6.15
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam mam problem z logiem działa na mojej rozdzielczości czyli 1920x1080 i działa prawidłowo ale innym użytkownikom ucina i widza tylko a równiez cześć osób ma rozdzielczość 1920x1080
Mordownia
a nie miejsce w rankingu
Proszę o pomoc

doszedłem na powiększonej stronie %
ctrl i rolką od myszki jest obrazek albo za duży albo za mały jeśli nie masz ustawionej 100%
i jeśli ktoś ma małą rozdzielczość w monitorze
Zmniejsz to logo o połowę i będzie u każdego widoczne :P
global.css → #logo → w background usuń center top.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(01.12.2014, 17:25)Snake_ napisał(a): global.css → #logo → w background usuń center top.

nie ucina już lewej strony ale prawą nadal
Szczerze, to wydaje mi się, że musisz zmniejszyć szerokość obrazka..
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
tak jak kolega Luissaha napisał tylko na ile i czy nie będzie problemu dla użytkowników z większa rozdzielczością?

jeden użytkownik 1440x900
prawą stronę delikatnie ucięło
Daj mu wartość w 50% a nie w px to u każdego będzie podobnie :)
tak to wygląda jak pomniejszyłem obrazek o 50%
A widzisz, tylko strzeliłem wartość, bo nie wiedziałem nawet o jakie logo chodzi.

Daj do #logo:
width: 100%;

i powinno banglać na wszystkich urządzeniach.
tak dopisałem width: 100%; do #logo to znikło i została na samej górze czarna belka gdzie znajdują się na niej napisy
Witaj, . Ostatnia wizyta: Dzisiaj, 15:18 Wyloguj
Dopisałeś w dobry miejscu, ale zapomniałeś postawić ';' ... Tak to powinno wyglądać:
#logo{
background: url(/dodatki/logobg.jpg) no-repeat scroll transparent;
height: 175px;
width: 100%;
}
poprawiłem wyświetla się już ale nadal ucina użytkownikom niższej rozdzielczości prawą stronę
A jak dasz tak:

#logo{
background: url(/dodatki/logobg.jpg) no-repeat;
height: 175px;
width: 100%;
}
nadal to samo
#logo{
background: url(/dodatki/logobg.jpg) no-repeat auto;
height: 175px;
width: 100%;
}



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości