Problem z dodaniem działów w acp gdy ustawie styl infinity dark

Błąd   Założony przez  TheDayderPL.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: aktualnie na localhoście ;/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Otóż, szukam rozwiązania problemu z tym stylem: https://webboard.pl/thread-42661.html działającego na mojej wersji MyBB. Infinity Dark By EveryOne nie działa jak powinien (to znaczy działa, ale przez niego nie mogę w ogóle dodawać działów, etc. ponieważ podczas wejścia to ACP i do "działy", gdy chcę nacisnąć przycisk "Opcje" nic się nie wyświetla (a powinna ta lista z tym usuń, edytuj, itd.). Jest jakiś sposób aby to naprawić? Mam nadzieję, że zrozumieliście o co chodzi ;/
Szogi1910 napisał 28.11.2014, 16:06:
Poprawiam tytuł.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
To raczej nie jest wina stylu na forum, bo on nie ingeruje w ACP, no chyba, że zmienisz domyślny styl.
(28.11.2014, 15:53)CyniMinis napisał(a): To raczej nie jest wina stylu na forum, bo on nie ingeruje w ACP, no chyba, że zmienisz domyślny styl.

Jestem w 99% pewien, że to wina stylu, ponieważ kilka razy to testowałem. Gdy stylu nie posiadam - działa wszystko, gdy posiadam - nie działa.

PS Nie, nie zmieniam domyślnego stylu...
(28.11.2014, 15:55)TheDayderPL napisał(a):
(28.11.2014, 15:53)CyniMinis napisał(a): To raczej nie jest wina stylu na forum, bo on nie ingeruje w ACP, no chyba, że zmienisz domyślny styl.

Jestem w 99% pewien, że to wina stylu, ponieważ kilka razy to testowałem. Gdy stylu nie posiadam - działa wszystko, gdy posiadam - nie działa.

PS Nie, nie zmieniam domyślnego stylu...

No i prawidłowo - masz rację.

Style z gałęzi MyBB 1.6.x nie będą działać na MyBB 1.8.x!
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości