Nie można wejść na forum przez reklamy

Błąd   Założony przez  maniek76.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum: http://armoreddogs.tk/forum oraz http://maniek.net76.net/forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam ! Sprawa jest dość skomplikowana. Na główne forum http://armoreddogs.tk/forum nie można wejść przez reklamy. Zamiast tego wyskakują reklamy w stylu "wygrałeś iPhone 6" lub inne.
Posiadając kopię bazy danych sql, postanowiłem spróbować odtworzyć forum TU. Podmieniłem tylko plik config.php żeby były odpowiednie dane do połączenia bazy danych oraz zaimportowałem kopię za pomocą phpMyAdmin.
Niestety efekt jest marny, a na dodatek jak chcę się zalogować to i w tym miejscu pojawiły się reklamy. Nie wiem czy to jakiś syf się dostał, czy jakiś złośliwy skrypt. Pomocy !
Z tego co widzę, to jest przekierowanie, poszukaj w szablonie headerinclude czegoś niecodziennego.
Dzięki za radę, ale nie wiem jak to zrobić i gdzie szukać. Domyślam się że przez FTP, bo inaczej dostępu nie mam ?
Faktycznie, nie zauważyłem, że /admin/ też przekierowuje. Wejdź na FTP i sprawdź plik index.php czy tam czasami nie ma czegoś.
Niestety w pliku index.php nic nie znalazłem. Dalej nie wiem co robić.
Pobierz AdBlocka (blokuje reklamy) i wtedy mozesz kombinowac.
To było pierwsze czego spróbowałem, ale nie dało żadnego efektu.
(28.11.2014, 09:30)Ayseinek napisał(a): Pobierz AdBlocka (blokuje reklamy) i wtedy mozesz kombinowac.
Patrzyłeś w ogóle na ten jego link czy tak o sobie napisałeś posta? -.-'
Strona zawiera przekierowanie w sekcji <head> AdBlock nic z tym nie zrobi -.-'

A wracając do tematu, jak postawisz kopię forum na innym adresie, to nadal Cię przekierowuje?
Jakie zmiany wprowadzałeś na forum za nim pojawiły się reklamy?
W sumie oprócz aktualizacji nic nie robiłem.
Jak skopiowałem całą zawartość to zaczęło znowu mnie odsyłać. Nadpisałem więc czystą wersją i teraz chyba nie odsyła. W nowym miejscu forum nie chodzi całkowicie, bo przypomniałem sobie że zrzut bazy był w starszej wersji forum. Muszę forum na nowo postawić i dopiero baze zaimportować.
Ja bym pobrał paczkę mybb z oficjalnej strony skryptu (mybb.com), następnie zrobił backup forum, wgrał forum z oficjalnej paczki oraz zaimportował dane.

Tak na przyszłość - zawsze bazuj na oryginalnej stronie......
Czy dane do settings.php są pobierane z bazy danych ? Bo co zmienię, to za chwile powracają stare ustawienia.

No i gdzie zmienić w ACP link (na górze, po prawej) "pokaż forum" ? Bo to jest link do starej strony.

Edit:

Ok znalazłem to w ACP.
Dane w pliku settings.php są pobierane z bazy danych, wtedy kiedy skrypt zapisuje ustawienia.
Więc trzeba zmieniać ustawienia w dwóch etapach:
1. w pliku settings.php (po to, aby mieć dostęp do ACP)
2. w ustawieniach ACP(by nadpisać dane do bazy SQL)
Dzięki bardzo wszystkim za pomoc. Już mi forum hula na nowym hoście.
Snake_ napisał 29.11.2014, 13:39:
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie pisz zbędnych postów!

Koniecznie przeczytaj wyżej wymienioną akcję!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości