Przesiadka z phpbb3 na mybb

Założony przez  mrlukasz.

Witam

Od dłuższego czasu zastawiam sie nad przejściem z phpbb3 na mybb lecz mam pytanie do was chce żeby wyglądał tak jak mam teraz na tej stronie www.ewola.pl i zostały wszystkie tamaty i posty oraz użytkownicy forum da rade coś takiego zrobić a może by mi ktoś pomógł

pozdrawim
1. Nie ma MyBB3. xD
2. Tematy, posty, użytkownicy, działy, statystyki... wszystko zostanie, jeśli prawidłowo przeprowadzisz migrację.
3. Z wyglądem będzie problem, jeśli nie masz stylu takiego pod MyBB, a raczej nie znajdziesz.

Najpierw sobie wszystko przygotuj przez przenosinami, wybierz styl (na wersję, którą chcesz migrować... zalecam od razu do MyBB 1.8.x).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A jak wygląda sprawa z załącznikami w postach też je przeniesie mybb ? i czy jest jakis moduł galeri oraz bloga tak jak mam to na phpbb3
mrlukasz napisał(a):A jak wygląda sprawa z załącznikami w postach też je przeniesie mybb ?
Jeśli migracja przebiegnie pomyślnie, to nie powinno być z tym problemów.
mrlukasz napisał(a):i czy jest jakis moduł galeri oraz bloga tak jak mam to na phpbb3
Coś się na pewno znajdzie, tylko wątpię, by przesłało z phpBB3, bo trzeba będzie użyć dodatkowych modyfikacji.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Rozumiem
A może ktoś mi powie jaki się nazywa ten styl co jest na tym forum ? bo jest bardzo fajny
Zobacz w stopce.

Styl ten jest robiony specjalnie pod to forum i nie jest nigdzie udostępniony.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości