okragle avatary na forum

Założony przez  MRWynt3l.

wersja skryptu MyBB:1.8.1
adres forum: polskimaster.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): siemqa,jak zrobic w pluginie najbardziej rozpisani i topstats tam gdzie sa avatary jak zrobic by te avatary byly okragle cos w podobie jak na gamesing.pl
Zapewne w pliku pluginów będziesz musiał do kodu od avatara dopisać class="nazwa".

Podaj kody pluginów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Chodzi ci o toś takiego ? http://serwertruck.eu/
Wrzuć do global.css
.sidebar .trow1 img, .sidebar .trow2 img {
width: 30px !important;
height: 30px;
border-radius: 30px;
border: solid 2px #e2e2e2;
margin-right: 5px;
background: #e2e2e2;
}
gloverek,dzięki,wszystko ładnie działa,ale to jeszcze nie efekt ktory chciałem uzyskać. Dokładnie to chodzi mi żeby to wyglądało tak: http://screenshooter.net/100438666/bylarop .Jeżeli by się tak dało,to prosze cie jescze raz o pomoc ;)
A jak wygląda u Ciebie? Bo kod Gloverka na 100% robi z kwadratu kółko.
no tak dziala ale chce zeby bylo tak jal na ssy wyzej.czy to tak trudno zrozumiec?
Przeczytaj swój pierwszy post, chciałeś okrągłe avatary - otrzymałeś kod. Chcesz zmienić wygląd wyświetlania, to załóż nowy wątek z tym problemem i pokaż 2 ssy - tak jak to wygląda u Ciebie i tak jak chcesz, żeby to wyglądało (ten ss już podałeś). Tak trudno zrozumieć?
A jak to będzie, by wykorzystać ten kod gloverka, żeby avatary były na całym forum okrągłe?

[EDIT]: OK, ogarnąłem to.

Przy DVZ Shoutbox - global.css:
#shoutbox .avatar
dodałem
border: solid 2px #e2e2e2; border-radius: 30px;

Potem tylko wyszukałem linijki:
.post .post_author div.author_avatar {
.post.classic .post_author div.author_avatar {
.post .post_author div.author_avatar img {

Edytowałem także style usercp.css oraz avatarrep.css
... i dodałem to samo. THX
Zapomniane Opowieści ® Digitalius
Writer ® TheForgottenTales Poland
Musisz sprawdzić jaki class/id mają avatary na Twoim forum. Wtedy dorzucasz tylko kod:
border-radius: 30px;

Wg mnie te 30px możesz zamienić na 55% (na więcej nie ma potrzeby, chyba), wtedy jak zmienisz wielkość avatara w ACP, to nie będziesz musiał zmieniać kodu css.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości