MyBB na proserwer.pl

Instalacja  Założony przez  divert.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum: renesans.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): wykupiłem hosting na proserwer.pl , stworzyłem FTP i MySQL dodałem do programu FileZilla i chciałbym załozyć forum mybb pobieram pliki 1.8 i spolszczenie wgrywam pliki i link na forum dalej nie działa , wpisuje renesans.xaa.pl teraz mi wyskakuje NOT FOUND , wczesnie wyskakiwało (twój serwer już działa!) i miałem czegać od 24 - 48 h niby aż mi się pojawi ,ale kumpel powiedział,że tak ma nie być,że od razu powinno zaskoczyć.
Poszukałem po youtube poradnikow itd...
dopisałem do linku /install/ no to wtedy już zawsze wyskakiwało mi NOT FOUND nie znalazło czegoś takiego i nie mam pojęcia co zrobić.
Masz dwa wyjścia. Zaloguj się na swoje konto Proserwer.pl -> Panel Użytkownika -> Moje Serwery -> Admin -> Cpanel [Zaloguj się tam klikając w podany link i wpisując swoje dane logowania] -> Menadżer plików [Logując się na Web Root], następnie wypakuj sobie pliki Mybb na pulpit, wejdź w folder [Upload], powinno ci się pojawić mnóstwo plików .php i folderów. Zaznacz to wszystko i spakuj w plik .ZIP.

Spakowany plik .ZIP wgraj przez menadżer plików w Cpanelu przyciskiem [Upload]. Gdy już ci wgra archiwum, naciśnij w przycisk [Extract], wtedy ci rozpakuje pliki.

Gdy już rozpakuje, przejdź w link instalacji Mybb na twojej stronie: http://twojastrona.pl/install/

Drugie wyjście jest takie same, lecz przez jakiś klient np. TotalComander
Zapomniane Opowieści ® Digitalius
Writer ® TheForgottenTales Poland



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości