Zmniejszenie forum

Szukam  Założony przez  Ayseinek.

wersja skryptu MyBB: 1.6.15
adres forum: http://ayseinowi.ct8.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Jak zmienić szerokość forum? Szukałem wszędzie ale w global.css nawet nie ma klasy container.. szukałem, zmieniałem i nic.. Pomoże ktoś? Styl infinity dark. Chce żeby forum sięgało do tego miejsca gdzie jest YouTube i zeby panel boczny sie poszerzył..
#content w global.css
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Pomniejszylo sie ale trzeba to jakoś wyrównać :/

http://ayseinowi.ct8.pl
No to jeszcze klasa .szerokosc_all w globalek.css.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Gdy zmnieniam #content w % to forum sie pomniejsza ale nie wyrównuje się do lewej.

Wpisałem to:
margin-left: auto;
margin-right: auto;

Też nic nie dało..

A szerokosc_all to zmniejsza tylko belke nad forum tam gdzie pisze Aysein, facebook, steam itd.




#content {
min-width: 980px;
max-width: 1400px;
width: 80%;
margin-left: auto;
margin-right: auto;



.szerokosc_all {
min-width: 980px;
max-width: 1600px;
width: 90%;
margin: auto;
Nie rozumiem...
Zmieniłeś szerokość ogólnego forum, jeszcze tylko header, więc masz uczynić to, co napisałem w poprzednim poście. #4.
Tam też width trzeba zmienić.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Chyba źle to opisałem :P Gdy wgrałem styl było bardzo mało miejsca w panelu bocznym, więc chciałem pomniejszyć forum nie zmieniając wielkości headera. Poprostu chciałem pomniejszyć forum a tym samym powiększyć panel boczny. Teraz jest OK tylko że chodzi mi o to żeby forum ogólne rozszerzyć tylko do lewej strony nie naruszając panelu bocznego.
Ok, więc:
a)
#content zamień na:
#content {
min-width980px;
max-width1400px;
width90%;
margin-leftauto;
margin-rightauto;} 
b) Szablon index (strona główna) odszukaj i zamień:
81% -> (na) 74%;
18% -> 25%.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości