Nie wysuwa sie user options

Błąd   Założony przez  Ayseinek.

wersja skryptu MyBB: 1.6.15
adres forum: ayseinowi.ct8.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Kumpel chciał dodać http://cqpolska.pl/watek-okienko-przypom...acje--1333 i coś pozmieniał i nie wysuwa sie panel user options [Obrazek: 7g03ek.jpg] <-- po kliknięciu w to wysuwał sie panel, styl Gameshark.

Podmieniałem już cały folder jscripts i dalej to samo.

Z logów wynika, że grzebał w:

Edytowano szablon # (header_welcomeblock_guest) z zestawu szablonów #3 (Gameshark Templates)

Edytowano szablon # (headerinclude) z zestawu szablonów #3 (Gameshark Templates)

Wyedytowano CSS global.css w Gameshark

Edytowano szablon # (header_welcomeblock_guest) z zestawu szablonów #3 (Gameshark Templates)

Edytowano szablon # (headerinclude) z zestawu szablonów #3 (Gameshark Templates)




Usunął ten cały plugin czy ... wie co tam miał i dalej to samo.. Prosze o pomoc :/

reffff

reffffffff :(

refffffffffffff
Snake_ napisał 26.10.2014, 07:35:
Co to ma być za słownictwo? Nie tolerujemy tutaj wulgaryzmów, wyrażaj się i pilnuj tego.
Co wskazuje konsola przeglądarki, jakie błędy?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
To jest chyba to:

[Obrazek: wfkcfi.jpg]

Poza tym to już jest troche śmieszne.. Ciągle sie naprawia i znów psuje (nie wysuwa sie user options, robią sie podwójne ikonki [Obrazek: 9e3ac3.jpg]
i robią sie kwadraciki przy działach
[Obrazek: 8cbw0u.jpg]

Nie wiedziałem co już zrobić to wrzuciłem jscript ze stylu jeszcze raz do jscripts, public_html i głównego folderu tak do jaj.. to potem sie naprawiło na 5min i znów to samo :/
U mnie teraz jest wszystko dobrze..
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
U mnie cały czas jest już tak jak napisałem w 3 poście, wiesz może jak to naprawić? :|
Usuń cache przeglądarki
Wyczyściłem cache i było ok, ale po zalogowaniu pokazały sie te kwadraciki, podwójne ikony ale za to user options znów sie zwija.. ehh :/

Zobaczcie u was

Login: test111
Hasło: test111



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości