Skarga na moderatora.

Założony przez  gynio.

Witam, założyłem temat:

https://webboard.pl/watek-wykonam-integr...0#pid22190

Podałem adres strony, na której można było to sprawdzić, lecz Admin techniczny tego forum zamiast sprawdzić to wolał napisać kpiący post z moich umiejętności.

Odpisałem na ten post takim tonem jak on do mnie, do posta dodałem screena by poświadczyć, że potrafię zrobić o to co kolega napisał.

Nie mam kompletnego pojęcia dlaczego moderator pozwolił sobie na usunięcie tych postów i zamknięcie mojego tematu.

To jest jakaś nie dorzeczność i prosiłbym o władzę o przyjrzeniu się sprawie.

Cytat:Śmiechowe. Wymieniłeś 1 baza danych, logowanie, rejestracja.
Tak więc logowanie odbywa się poprzez zalogowanie w MyBB i odpowiedni parametr formularza zwraca nas do Portalu, co do rejestracji - link do forum.

Wymień więcej ficzersów, które robisz. Bo jak widać - dwa już obaliłem.

Czy potrafisz napisać kod, który pokaże witaj nazwa_usera lub zarejestruj się w przypadku gdy oba pliki (portal i forum) są w oddzielnych katalogach? Straszny problem z tym jest (ze względu na cooksy - w folderze forum działają poprawnie, a wyżej - już nie muszą :s)?

Moja odpowiedź
Cytat:Logujesz się na elomuza.pl i jesteś zalogowany też na forum.elomuza.pl (cache/sesja normalnie działa na obu jednocześnie)

Jesteś na elomuza.pl jeżeli jesteś nie zalogowany masz panel logowania, jeżeli jesteś zalogowany, możesz pobrać wszystkie informacje o profilu itd?

Nie wiem o co ci chodzi, zarejestruj się i zobacz.

http://elomuza.pl/allegro/elomuza1.png
Obrazek został pomniejszony. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginał.


Folder z forum mam w całkiem innym miejscu niż strona główna.
jak sama subdomena wskazuje:
Eloforum.pl - strona główna /index.php (istnieje) tylko, że zrobiłem sobie seo linki.
Zastanawiam się czy czytałeś regulamin giełdy ogłoszeń lub regulamin naszego forum może? Jeśli nie to przeczytaj, warto;)

Co do kasacji Twoich postów zrobiłem to specjalnie, by ukrócić Twoją i Viktora wymianę zdań na ten temat, bo nie wiadomo do jakich "rękoczynów" mogło by dojść. Punkt 9ty regulaminu dotyczy także wymiany zdań pomiędzy użytkownikami forum.

Co do Twojego posta, Ty umiesz zrobić [WYKONAM] Integrację MyBB z stroną HTML/PHP, ja nie. I wierzę, że znajdzie się kilka osób, które być może skorzystają z Twoich usług.
Hmm, Lordnever tutaj powinno pójść ostrzeżenie do osoby prowokującej..

Że ktoś jest zwykłym userem to nie znaczy, że nic nie potrafi i jest noobem, a osobę która posiada rangę Admin Techniczny do czegoś zobowiązuje i nie znaczy, że jest super wyjadaczem MyBB.

W prawdzie czytając jego post wkurzyłem się, bo mnie wyśmiał od tak, lecz powodów nie miał.
Moja odpowiedź zabijała wszystkie jego wątpliwości i to tyle ;)

Mogę prosić o otwarcie tematu?

PS. za co dostałem warna?
"śmiechowe" było bardziej zdziwieniem niż ironią. W każdym bądź razie - przepraszam.
(29.07.2009, 20:02)Victor napisał(a): "śmiechowe" było bardziej zdziwieniem niż ironią. W każdym bądź razie - przepraszam.

Nic się nie stało..

Moderator tak samo jak ja odczytał post.. Widocznie w tym przypadku Ci się nie udało ;p

Sprawa tak czy siak wyjaśniona, prosiłbym jeszcze o otwarcie tematu :)
Mogę wiedzieć, co stało się z moim postem w temaci - Krzaki po konwersji z phpbb 3 do mybb. Czy tutaj na forum, nie wolno zadać żadnego pytania? Mam problem więc napisałem w odpowiednim temacie, ale widzę, że jest tu coś nie tak. Pytam się kto skasował ten post? Co komu on przeszkadzał.
Przeniosłem go do poczekalni, bo na forum obowiązuje zasada 1 wątek = 1 problem.
A ja nie lubię pisać, wszystkie w milionach tematów. Był od tego temat, więc napisałem. Wieć go przenieś tam gdzie był i nie rób sobie żartów z ludzi.
Nie robię sobie żartów z ludzi. Załóż sobie nowy wątek, bo nie widzę Twojego posta w poczekalni, a jakoś, gdy wyświetlam wszystkie Twoje posty, to widać Twój post, ale po wejściu zaś jest komunikat, że post nie istnieje, jak go nie usunąłem, tylko przeniosłem do poczekalni...
I dostanę odpowiedź, że były już poruszane takie tematy plus odnośniki do nich, a tak naprawdę to jest tam w nich wielkie G. Nie zrozum mnie źle, ale mi się niechce co trochę pisać do każdego problemy nowego tematu. Mam jeden i w nim chce udzielać wszystkie problemy, ułatwi to mi dostęp do wszystkiego.
"(..)ja nie lubię(..), (..)nie chce mi się(..), (..)ułatwi mi(..)"
Nie chcę niczego sugerować, ale altruizmem to mi tu nie pachnie.

A po za tym, nie wiem, może Tobie ułatwi, za to na pewno nie osobom pracującym na forum i szukającym rozwiązania problemu. Jeśli będziesz pytał o zmianę szablonów w swoim wątku o podpięciu domeny, na prawdę mało kto trafi później na podane w nim rozwiązanie.
(12.08.2009, 16:19)Easy napisał(a): I dostanę odpowiedź, że były już poruszane takie tematy plus odnośniki do nich, a tak naprawdę to jest tam w nich wielkie G. Nie zrozum mnie źle, ale mi się niechce co trochę pisać do każdego problemy nowego tematu. Mam jeden i w nim chce udzielać wszystkie problemy, ułatwi to mi dostęp do wszystkiego.

Użytkownicy ważna sprawa, bo bez użytkowników ten support by nie istniał, lecz przypominam - to nie regulamin ma się dostosowywać do użytkowników, a oni do niego. Jeżeli masz swoje forum - spójrz na to właśnie z tej strony. To że ktoś obelga Cię na Twoim forum to znaczy, że masz zmienić netykietę i pozwalać na to wszystkim?
(12.08.2009, 16:19)Easy napisał(a): I dostanę odpowiedź, że były już poruszane takie tematy plus odnośniki do nich, a tak naprawdę to jest tam w nich wielkie G. Nie zrozum mnie źle, ale mi się niechce co trochę pisać do każdego problemy nowego tematu. Mam jeden i w nim chce udzielać wszystkie problemy, ułatwi to mi dostęp do wszystkiego.

Po pierwsze: jeśli napisałeś post nieregulaminowy, moderator Cię o tym poinformuje (notatka do postu)
Po drugie: jeśli ktoś podaje Ci odnośniki do wątków z podobnym lub identycznym problemem to także jest rozwiązanie problemu, bo ktoś już ZA CIEBIE poszukał rozwiązania na forum
Po trzecie: jeśli nie potrafisz się dostosować do zasad, które tutaj panują, to Twój problem.
Po czwarte: Support jest DLA WSZYSTKICH, a większość problemów, które chciałbyś wrzucić do jednego wątku są pewnie rozwiązane już wcześniej, wystarczy poszukać.

Taki system jeden wątek = jeden problem został przez nas wypracowany właśnie przez to, że w wątkach robił się groch z kapustą, przez co inni użytkownicy, którzy mieli podobne kłopoty prawie nigdy nie szukali, bo się znaleźć nie dało.

System, póki co, sprawdza się świetnie (choćby nawet przez funkcję podobnych tematów) i nie będzie zmieniany.

Wątek zamykam, tym bardziej, że był... na totalnie inny temat.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości