Nie mogę usunąć podstawowej kategorii.

Błąd   Założony przez  Jasiuu.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum: Brak (obecnie założony na localhost)
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): [Obrazek: yN1DeKj.png]

Nie mogę usunąć kategorii "My Category" - po kliknięciu w "Options" nic się nie dzieje, żadnego przekierowania, po prostu nic. Stało się to, gdy wgrałem na nowo Mybb - no ale przecież to jest ta sama biblioteka :c

Proszę o pomoc! Z góry dziękuje.
Ps. Jeśli napisałem w nie prawidłowym temacie to proszę przeniesienie.
po co ją usuwać, będziesz mial forum bez kategori?
Po kliknięciu powinno się pokaż dropdownmenu z opcjami

[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=sIxK3xTE...e=youtu.be]
Chcę ją usunąć, ponieważ chcę stworzyć swoje kategorie i dopasować do siebie?

No i właśnie żadne dropdownmenu się nie pokazuje, po prostu nic się nie dzieje.
Jeżeli nie otwierają się opcje dotyczące działów i poddziałów, tzn. że coś przy instalowaniu/upgradowaniu poszło nie tak.
A ponieważ to jest tylko jeden widoczny jak na razie problem, to proponuję ponowną instalację.

Możesz tworzyć nowe działy? Czy wtedy masz opcje dla tych działów?
Tak mogę tworzyć nowe działy jeśli Ci chodzi o opcje typu uprawnienia - to je mogę edytować/ustawiać, a co do instalacji - instalowałem dwa razy i niby wszystko było okey.
Przecież to się edytuje w zakładce działy w ACP.
wyczyść, ciacha.

Też miałem ten bug...
Jak je wyczyść?

No chyba, że Ci chodzi o "ciasteczka".
(15.10.2014, 19:00)Jasiuu napisał(a): Chcę ją usunąć, ponieważ chcę stworzyć swoje kategorie i dopasować do siebie?

A nie prościej będzie po prostu wyedytować tę kategorię, zamiast tworzyć sobie samemu problemy? o.O
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości