Po aktualizacji skryptu, szablon nie wyświetla się prawidłowo

Założony przez  ScantraX.

wersja skryptu MyBB: 1.8.0
adres forum: FORUM
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
(Styl Revolution pod 1.8.0)

Witam Was, mam problem po upgradzie skryptu z 1.6.13 --> 1.8.0, postępowałem zgodnie z instrukcją rzecz jasna.

Problem jest taki, iż po wgraniu szablonu pod wersję 1.8, nie wyświetla on się poprawnie mimo tego że instalacja przebiegła pomyślnie bez jakichkolwiek problemów.

Dodam, że na testowym forum (dla testów) wykonałem identyczną operację, i styl wyświetla się prawidłowo, macie tutaj do Testowego forum adres.


Podaję testowe konto z ustawionym domyślnie stylem, z jakim mam problem

L: testowe
H: testowe1

Proszę Was o pomoc, bardzo mi zależy na tym, aby te działy ogarnąc, bo nie "dociąga" tabel do końca, skopiowałem również cały index z testowego forum, na to które podane mam we wzorze, i działy są za szerokie, a na testowym forum są prawidłowo wyświetlane.. Z resztą, sami sprawdźcie.

Pozdrawiam.

W dalszym ciągu nie mogę sobie z tym poradzić... ;x

Coś tam pokombinowałem, pokasowałem wszędzie nowrap tzn. w forumbit_depth2, oraz forumbit_depth2_forum, nieco się polepszyło, lecz:

[Obrazek: 9fut69.jpg]

Tak samo w dziale "Sieć serwerów Cswinui.pl", nie dociąga w tabeli borderów do końca.

Proszę, pomóżcie.

Nadal nie poradziłem sobie...

Na pewno problem leży w szablonie forumbit_depth2_forum, ponieważ gdy przywróciłem do oryginału, to dociągają się bordery do końca, lecz nie pokazuje ikon działowych, oraz jest mały bałagan

To pomoże ktoś ?

......
Matslom napisał 10.10.2014, 17:59:
Nie podbijaj wątków w taki sposób. Jeżeli ktoś będzie znał rozwiązanie Twojego problemy to na pewno napisze. W taki sposób jedynie śmiecisz swój post. [Obrazek: modnotice_howto.png]
najprostsze rozwiązanie
off topic = kategoria
gielda = forum
gry i zabawy masz juz ustawione jako forum

powinno pomoc

ps: po co tak podbijać wątek, to nie pomoże
Ale człowiek jest czasami głupi, stworzyć Kategorię w Kategorii :sciana:
Pozmieniałem z kategorii na dział, i jest w porządku. Jezu nigdy bym na to uwagi nie zwrócił..
Dzięki Supryk ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości