Jak dać button Logowanie & Rejestracja wyżej ?

Założony przez  Espex.

wersja skryptu MyBB: 1.8.0
adres forum: FORUM
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Jak Button Logowanie i Rejestracja dać wyżej ?

aby wyglądało tak
[Obrazek: 2.png]
... .....
Nie wiem jak inni, ale ja mam białą stronę po przejściu na Twój adres forum.
@up
Już działa

@topic
Podaj szablon header_welcomeblock_guest
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Musisz przenieść {$welcomeblock} w górną belkę.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
header_welcomeblock_guest
<div class="fc_panel_43">

<
div style="float:left;"><div style="color:#fff;font-weight: 600;"><a href="member.php?action=login"><span class="button">Logowanie »</span></a></div></div>
<
div style="float:left;"><div style="color:#fff;font-weight: 600;"><a href="member.php?action=register"><span class="button">Rejestracja</span></a></div></div>

</
div
... .....
<div class="fc_panel_43" style="position: absolute; top: 20px;">

<
div style="float:left;"><div style="color:#fff;font-weight: 600;"><a href="member.php?action=login"><span class="button">Logowanie »</span></a></div></div>
<
div style="float:left;"><div style="color:#fff;font-weight: 600;"><a href="member.php?action=register"><span class="button">Rejestracja</span></a></div></div>

</
div
Spróbuj tak
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Już lepiej ale jeszcze nie do końca

#Edit
Już chyba jest Prawidłowo, ale mam prośbę może ktoś wykonać kilka screenów i podesłać mi na PW ?
... .....



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości