Przyciski w panelu użytkownika niedostępne dla gosci

Założony przez  bialasek.

wersja skryptu MyBB: 1.6.15
adres forum: www.onehc.cba.pl/forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

1. Chciałbym zrobić niewidzialne przyciski w profilu dla gościa, ale dla użytkownika żeby były widzialne.

Chodzi o to że np. w profilu użytkownika jest przycisk Wyślij wiadomość i żeby byl widoczny dla użytkowników a dla gości nie.

2. Chciałem dodać komunikator w rozwijanym panelu i nic ;/ Używam pluginu communicator 1.0. W panelu bocznym działa, ale w rozwijanym nie ;/

Liczę na szybką pomoc.

Konto testowe:
Login: Toster
Hasło: Toster
Matslom napisał 25.09.2014, 12:40:
Jeden wątek = jeden problem [Obrazek: modnotice_howto.png]
Przenosze i poprawiam tytul
1. Może po prostu przejrzyj uprawnienia Gości i zablokuj możliwość wysyłania PW do userów? O ile takie coś nie jest domyślnie wyłączone.

Poza tym, 1 problem = 1 wątek.
Nie chciałem zaśmiecać forum :(
A wgl. wysylanie jest zablokowane od poczatku... Tylko ja chciałbym zrobić aby przycisk byl niewidzialny dla gosci.. Jak na hotfrags.pl
Czasem wystarczy napisać maila do administracji lub zaczepić właściciela forum na PW
pewnie coś podpowie :)
criispy, ale ten administrator nie chciał mi powiedzieć ;/
Czekam na dalsze odpowiedzi.
Trudno powiedzieć jak to działa ale nie mam też pojęcia w czym Ci to przeszkadza skoro i tak trzeba się zalogować aby wysłać wiadomości :)
Nie wiem czy dobrze myślę, ale to ktoś mnie poprawi (PHP potrafię, ale nie ogarniałem niczego jeszcze w myBB)

<?PHP
(isset($_COOKIE['mybbuser']) || $uid 0) ? echo 'wyswietl_tutaj_button_do_PW'; : ;
exit();
?>
(25.09.2014, 16:34)Salvation napisał(a): Nie wiem czy dobrze myślę, ale to ktoś mnie poprawi (PHP potrafię, ale nie ogarniałem niczego jeszcze w myBB)

<?PHP
(isset($_COOKIE['mybbuser']) || $uid 0) ? echo 'wyswietl_tutaj_button_do_PW'; : ;
exit();
?>

nie dziala ;/
To byłby tylko przemyślenia moje, nie pisałem, że na 100% będzie działać -.-'
Jeśli metodą poprzednika, to zainstalować PHP in templates / template conditionals i użyć np:
<if $mybb->user['uid'then>tutajkodbuttonu</if> 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(25.09.2014, 19:34)Snake_ napisał(a): Jeśli metodą poprzednika, to zainstalować PHP in templates / template conditionals i użyć np:
<if $mybb->user['uid'then>tutajkodbuttonu</if> 

Dzięki snake!
Snake_ napisał 25.09.2014, 19:41:
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie pisz zbędnych postów



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości